Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

klasy zombi są w porządku (tak jak ustaliliśmy na pw) mapcycle działa własnie jest grana nowa mapa.

Teraz tylko czekamy na nowe modele i jazda :D

Edytowane przez Dark Z Rises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego jest ten mapcykl, skoro przyjdzie sobie admin, zmieni mape na five i tak w koło macieju. Jak są złe mapy to po prostu je usunąć, a nie kiedy nie wejdę to jest vote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważne który, chodzi mi o to, że za każdym razem gdy wchodzę to zmienia mapę, five dałam dla przykładu. Na DR się tego tylko używa, gdy mapa jest zbugowana, a tu zwykła mapa, normalne kampy i myyk zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszne xd 

to w końcu któryś z adminów ciągle zmienia mapy na zm_five czy zawsze jak ty wchodzisz to zmienia mape na inną? bo już się pogubiłem :) raz piszesz tak a raz tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zabronione jest zmienianie map od tak, jeżeli któryś admin tak robi to zgłaszasz te sytuacje, a admin straci flagę i na vote i na zmianę. Nie wiem czemu czepiasz się nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

W takim razie mogę usunąć, bo nie ma skargi na admina, więc takie zdarzenie się nie wydarzyło. Posty zsotały ukryte, drugim razem proszę pisać skargę.

 

 

Zaciemniłem trochę mapy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ap na koncie się zapisywały

stanowczo jestem na nie, jakby się ap miało zapisywać to pomyśl sobie ile ap na starcie miałby taki 3lu czy chociażby ja? na start z 300 ap nie dzięki za dużą przewagę nad innymi byśmy mieli. Po za tym to dodaje temu serwerowi smaczku że każdy zaczyna  z taką samą liczbą ap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ap na koncie się zapisywały

Oooo niee. również jestem na nie !, jak by była taka możliwość to ja już bym nie grał.. to jest męczące, jak vip, provip tyle ap zbiera zero szans, a tak jak jest to jest ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Najprawdopodobniej jutro będzie reset, bo wszystko to co miało być zrobione, zostało zrobione. Pozostaje mi nowy skin dla Pro VIP'a, ale to będzie wgrane jeszcze dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności