Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie chodzi o to, misje - misja żeby zabić kilka survów robi się sama po paru rundach, to samo z misją żeby zabić 2 nemezisów bodajże, co do pro vipów buguję się ich skin czasami gdy się ich zaraża mają wygląd humana a są zombiakami. Też od czasu do czasu ale rzadko pojawia się też bug gdy dostajemy anti w skrzynkach mamy skin zombiaka będąc humanem. Mam nadzieję że wyjaśniłem to co trzeba było jeśli nie to proszę usunąć ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to głupi pomysł ale dodałbym dla pro vipów wysoki skok jak sie jest obojętnie jakim zm oprócz oczywiście poison zombie bo już ma i oczywiście nie usuwać podwójnego skoku.Tak naprawdę żałuje że kupiłem pro vipa proponował bym usunąć z  regulaminu te przerwy dla pro vipów bo to bez sensu zm wezmą Madness Zombi i szybko rozwalą te 3 lm no i koniec. Jak bedzie strzelał bez przerwy to 3 lm na kampe wystarczą jeśli nawet jak jest ostatni. Mógłbym być normalnym humanem albo mini vipem nazbierał bym ap i kupił bym sobie unlimited clip i strzelał bym sobie ile chce i postawił bym tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia np 18 zm 9 lm wtedy mogę położyć. Szczerze to normalny human jest lepszy od tego pro vipa tylko że pro vip szybciej ap dostaje. A i jeszcze można by dodać misje zaraź 30 z paki i tez można dodać zaraź 10 pro vipów.

Edytowane przez .::Kaka::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o komendach typu /help /pomoc? zawierałyby one pomoce dot. bindów na lm'y tj. bind o +dellaser - na ściąganie lm'a oraz bind p +setlaser na jego zakładanie? oraz co sądzicie na temat komendy /regulamin lub /rules? te komendy zakładałyby możliwość zobaczenia regulaminu serwera bez konieczności wchodzenia na forum? oraz jeszcze jedna propozycja dot. wyświetlania mniej więcej co minute lub dwie takiego komunikatu "forum.cs-classic.pl --> forum serwera <-- bezpłatna rezerwacja nick'u zrób to już dziś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli dostanę spis tego co ma się tam znajdować (nie za długo, bo motd ma bodajże max 1024 znaki - chyba), to mogę dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. pod komendą /pomoc mogłyby się znajdować takie informacje jak :

- bind na zakup lm'a tj. bind "klawisz"+ say "/lm" 

- bind na zakładanie lm'a tj. bind "klawisz" +setlaser 

- bind na rozbrajanie lm'a tj. bind "klawisz" +dellaser 

- do czego służy kniffe blinks tj. rzecz która przyciąga humana do zombie 

- do czego służy madness zombie tj. stajesz się niewrażliwy na ataki i efekty przez parę sekund

- cele tj. zombi za wszelką cenę muszą zarazić humanów

 

np. pod komendą /regulamin mogłyby się znajdować najważniejsze informacje dot. regulaminu tj.

REGULAMIN SERWERA OBOWIĄZUJE WSZYSTKICH, Z CHWILĄ GDY WCHODZIMY NA SERWER PRZYJMUJEMY JEGO WARUNKI. NIEZNAJOMOŚĆ REGULAMINU NIE ZWALNIA Z JEGO PRZESTRZEGANIA.

-maksymalna liczba lm'ow w jednej kampie tj. :

a) jeżeli jest 1 human 

B) jeżeli jest 2 lub więcej to 3 jeśli damy więcej to w obu przypadkach grozi ban od 5 minut do 3h  

c) jeżeli jest ostatni human to on może położyć 1 lm na 2 zombie

-zakaz skanowania (zarażania przez ściany) ban od 5 minut do 3h

-zakaz rzucania paki ja ostatniego żyjącego humana ban od 5 minut do 3h

-zakaz rzucania więcej niż 2 paki na rundę przez 1 osobę ban od 5 minut do 3h

-zakaz kampienia jako survivor ban od 5 minut do 3h

-zakaz kampienia na nemesis mode ban od 5 minut do 3h

-zakaz używania działek ban od jednego dnia do tygodnia

-zakaz obrażania innych gracz oraz przeklinania ban od 5 minut do 3h

-zakaz robienia recconet'ów  ban na jeden dzień 

-zakaz siedzenia na TXT tj. tekstury ban od 5 minut do 3h

-zakaz bugowania komendy "unstuck" do ucieczki ban od 5 minut do 3h

-dwóch ProVipów nie może być w jednej kampie grozi to banem od 5 minut do 3h

-ProVip ma obowiązek robić przerwy w trakcie strzelania tj. 30 sekund strzelania 5 sekund przerwy

-ProVIp może postawić tylko 3 lm'y w czasie trwania jednej rundy za większą ilość lm'ow grozi ban od 5 minut do 3h

 

i to chyba wszystkie przydatne regułki, sądzę że to powinno wystarczyć.

Edytowane przez Dark Z Rises
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym co Dark napisał ja bym proponował dodatkowo dodać długość bana, tak aby gracze też mogli wiedzieć za jakie przewinienie jaka jest kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zbędne, informacja pod jakim adresem jest forum i regulamin i każdy może przeczytać. Jakbyś miał rozpisać wszystkie podstawowe informacje nie starczyło by ci miejsca ponieważ jak masz napisać długość bana to idzie za tym objaśnienie za co itp i nazbiera trochę ci się tego.

 

Jak już chcielibyście coś zmienić to ja bym proponował zrobić coś z tym unlimited clip u pro vipa, ja zamieniłbym to na coś innego albo zmienił podpunkt regulaminu z tym związany. Pierwszy pomysł żeby zamienić to na bazooke miałby np 3-5 darmowe do wykorzystania na całą mapę, lecz nie wiem czy to do końca dobry pomysł ponieważ bazooka zabiera 800-900 hp więc nie wiem czy to będzie fair. Jeśli macie jakieś inne propozycje proszę podać to uzgodnimy jeśli opiekun chciałby w ogóle to zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@twist 

nie widzę takiej konieczności, gracz dowie się jaka jest kara za dane przewinienie gdy je popełni, zawszę jest tak że każdy banuje inaczej np. Ja banuję za cele na 30 min, Agacia *: na 1 godz, 3lu na 3 godz. to zależy od admina. No, ale jeżeli to jest aż tak ważne to mogę to dodać.

@___KOKA____

po co ulepszać Pro Vip'a skoro jest dobry sam w sobie? bazooka dla niego to zabicie 3 zombi a jeżeli chodzi o unlimited clip, czy zmienianie regulaminu pod niego jest bezsensowne ponieważ każdy użytkownik pro vip'a ma obowiązek zapoznać się z regulaminem, ponieważ wchodząc na serwer automatycznie go akceptuje. To znaczy że jak ktoś regulaminu nie znał bo nie chciało mu się wbić na forum i go przeczytać to nie jest niczyj problem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@___KOKA___

z tego co widziałem wcześniej to temat był już poruszany tak więc nie widzę powodu by go na nowo "odświeżać"

p.s mój post ten u góry został edytowany:

-dodano informacje o długości banów 

-dodano informacje

-dodano parę zasad dot. provip'a

 

@-_- 

będziesz musiał usunąć polskie litery bo ich nie wyczytuje system :x (cóż za fail). - zrobione, działa pięknie :D 

Edytowane przez Dark Z Rises
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dark Z Rises

Masz racje, nie przemyślałem tego do końca. Mój błąd. A co do pomysłu Koki sądzę, że pro vip będzie jeszcze bardziej uciążliwy i ciężej będzie po prostu go zabić. Nawet madness nie pomoże zm gdy pro vip będzie walił z bazooki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dodać dzień noc przydało by sie do zombie moda

 

http://amxx.pl/topic/2016-dzie%C5%84-noc-polska-wersja/

 

albo

 

http://amxx.pl/topic/96970-dzien-noc-zarzadzanie-dniem-i-noca

 

a tak przy okazji u góry ktoś czytał mój post żeby dodać misje ?

Edytowane przez .::Kaka::.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Starajcie się to sklejać tak bym miał ułatwione zadanie w szukaniu poprawek, bo ciągle tak komentujecie i potem trudno znaleźć propozycję, którą mam dodać.

Dajemy propozycję podkreśloną bbcode'em [ / b] (Literka "B" u góry"), a komentarze normalnie bym wiedział, która z tych rzeczy to propozycja, a która to komentarz.

 

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Można dodać dzień noc przydało by sie do zombie moda

 

http://amxx.pl/topic/2016-dzie%C5%84-noc-polska-wersja/

 

albo

 

http://amxx.pl/topic/96970-dzien-noc-zarzadzanie-dniem-i-noca

 

a tak przy okazji u góry ktoś czytał mój post żeby dodać misje ?

Tylko że mod zombie jest w gruncie rzeczy postawiony z myślą o nocy, a nie dniu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi żeby się robiło ciemno bo na innych mapkach to jest jasno jak np. na zm_restart_v3

Edytowane przez .::Kaka::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi chodzi żeby się robiło ciemno bo na innych mapkach to jest jasno

to już lepiej byłoby wprowadzić mgłę na każdej mapie, grałem kiedyś na innym serwie z takim motywem i naprawdę fajnie to wyglądało :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było by zrobić po 23 poziomie na 24 lvlem znowu te same bronie od początku i tak do 46 lvl tylko że z podwójnymi obrażeniami jak np. glock zadawał tam 20 obrażenia (nie wiem ile tak dałem 20) to żeby zadawał 40 myślę że było by fajnie bo to już jest nudne. chciałbym żeby gracze się wkręcili w tego zombie moda żeby nie uciekali po 24 lvl.      To wszystko z mojej strony dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak to dużo no to może na 24 lvl była by darmowa bazooka a dla zombie podwójny skok na 25 już by nie było bazooki i podwójnego skoku tylko by dla humana był bezlik a dla (zombie darmowa paka na całą mapę). Dalej to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wbiciu 24 lvl możesz zrobić reset i otrzymać darmowego vipa :) A taki pomysł jak ty dałeś jest bez sensu.. z pompki z bliska hs bije 348. ja nawet z mp5 potrafię niezły bajzel na serwie zrobić a co dopiero jak by mp5 zadawało 2x więcej obrażeń. Głupi pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Te bronie były wałkowane setki razy, nie będę kopiował innych serwerów, bo i tak ten wasz sposób jest bezsensu. Wtedy nowi gracze już w ogóle nie będą mieć szans

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie na temat dodania do paczek które wypadają z zombi paru nowych rzeczy? już piszę co mogłoby się w nich znajdować:

- 1x infection bomb

- informacja że straciłeś AP (nie mylić z  HP) np. od 1 do 5

- auto-pompa (ten shot gun z siedmioma nabojami, nie pamiętam jego nazwy)

- pipa bomb 

- knife blinks

- multi jump

wydaję mi się że to nie byłby głupi pomysł, również większego problemu z kodowaniem tych rzeczy też nie powinno być.

A i jeszcze coś, nie wiem kiedy -_- planujesz zrobić restart serwera, ale proponowałbym po restarcie serwera usunąć ten motyw że po zarażeniu humana lub zabiciu zombie otrzymujemy od razu dziewiąty poziom, według mnie to jest przesada, ponieważ dobrzy gracze w ciągu jednego dnia mogą spokojnie wbić trzynasty poziom a już od gaila to leci z górki, nie ma większego problemu z wbijaniem poziomu jako human.

Edytowane przez Dark Z Rises
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności