Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodanie wyświetlenia wytrzymałości po najechaniu na LM. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie. Jednak chyba poprawiło by to jakość rozgrywki nie zwiększając przy tym lagów. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Większa ilość wiadomości w HUD = błąd u niektórych graczy.

Nie powiesz mi, że teraz graczy nie wywala bo widzę czasami w logach jak wywala graczy właśnie z powodu wysyłania przez serwer zbyt dużęj ilości wiadomości na ekranie. Gdy ktoś ma słabego kompa to przy dużej ilości wiadomości i efektów po prostu go wywala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawic bronie/nazwy broni na odpowiedni lvl bo sa jak przed resetu

Przecież to dzisiaj poprawiłem z ruskim ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bugują się, ale je zrobiłeś, nie opisałeś bugu, ale się bugują ^ ^

Przypomniałeś sobie po resecie i oczekujesz, że mam to zrobić teraz? To od razu ci odpowiem, nie, nie zrobię, musiałbym znowu zrobić reset, a to odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

da rade zmienić menu banów z serwerów ff//tp na zm byśmy ciągle nie musieli wpisywać ich ręcznie ??

np na takie 

- cele

- kampienie na nemku/surwkiem 

- skanowanie 

-obraza 

-wpsółpraca human-zm

- przeklinanie 

-czity 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co więcej misji ? Jak by było ich za dużo to każdy by nie miał problemu wbić lv. Zawsze można dodać osiągnięcia do zrobienia tak z 30 osiągnięć ogarnąć to nie jest problem mogę to zrobić żeby umilić grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zmieniać czy też dodawać misje? przecież te co są teraz są dobre ,fakt niektóre się bugują no ,ale już nic nie zrobisz... będziemy musieli czekać do następnego resetu pewnie za pół roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest Gun XP mod ,misje są tylko dodatkiem który ma Ci pomóc na starcie,- służy jako wprowadzenie do całej rozgrywki  ,dlatego więc nie uważam żeby dodawanie czy też zmienianie misji miało jakikolwiek sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostal knife za darmo, ale nie wiem czy ta opcja juz weszła i poprawnie działa, ponieważ w ostatnio nie mam czasu grać.

nie wiem dokładnie jak to miało być ,ale zauważyłem że za każdym razem gdy dostawałem tzw. "paką" czyli granatem infekującym od pierwszego zombie to otrzymywałem kniffe blink'a co muszę powiedzieć że bardzo ułatwiło mi rozgrywkę na Zombie jeżeli tak to miało działać to brawo Administrator! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że większość mute działa poprawnie (np: z naszego download.cs-classic.pl v43), a plugin na mute i tak nie działa poprawnie. Steam może sobie mutować ns, a ns steam, wystarczy pobrać porządnego cs'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taką propozycje (jeżeli Administrator czy też opiekun jest w stanie to zrobić), grając ostatnimi czasy na serwerze Cs-classic.pl [FFA] spostrzegłem fajną a zarazem przydatną rzecz a chodzi mi o komendę "mała mapa" tj. komenda która pozwala wybrać małą mapę (tu: dopasowaną do liczby graczy 6 lub mniej) żeby się nie męczyli na dużej mapie. Teraz jest tak, ludzi z rana niema dużo, a rano trafiają się mapy takie jak "zm_dd" która jest OGROMNA! i ciężko robić cele na tej mapie, ale jest ich więcej, mapę "zm_dd" podałem tylko jako przykład. Tak więc przechodząc do sedna sprawy fajnie byłoby jakby była możliwość zrobienia takiej samej "funkcji" zmiany mapy jak na serwerze FFA Cs-classic.pl.

Na przykład jest 10 osób mają dużą mapę to niech 7/10 (70%) wpisze "mała mapa" i niech mają możliwość wyboru spośród tych map:

- zm_x1

- zm_gbox5

- zm_colores

- zm_foda

 

I można jeszcze dodać inne małe mapy których nazw nie pamiętam.

Edytowane przez Dark Z Rises
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przecież zrobiłem wam mapcycle rotacyjny, który ustawia mapy według godzin. Sami chcieliście coś takiego, małej mapy nie dodam serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a jest jeszcze możliwość zmiany cyklu map? jeżeli tak to mógłbym się trochę przyłożyć (spis map już mam) i pogłówkować nad nowym, ale chciałbym wiedzieć o której ten nowy cykl map miałby ruszyć ponieważ zakładając że mapa trwa 40 minut to postarałbym się ułożyć to tak aby małe mapy były z rana średnie oraz większe po południu aż do wieczora i znowu na noc wczesną i późną ustawiłbym małe mapy itd itd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Od 11 mapcycle dzienny, od 22 mapcycle nocny

Tak teraz to działa.

 

Mapcycle nocny

 

 

zm_gbox5
zm_snow_volta
zm_garfield_snow
zm_effect
zm_vietnam
zm_fun_world_allstars
zm_snowbase3
zm_toxic_ice_attack
zm_fortuna
zm_3rooms
zm_killdust
zm_hs_horror
zm_nuke2012
zm_cross
zm_killdust2
zm_foda
zm_colores
zm_dust_world
zm_x1
zm_desert_war
zm_five
zm_restart_v3
zm_creep
zm_zod_fortuna
zm_winterdust_mini
zm_camp_v2
zm_poland
zm_ugc2
zm_dustx2
zm_gbox2
zm_wlck_v2
zm_pis2
zm_franqeeto_final

 
Mapcycle dzienny

zm_dd
zm_3_worlds
zm_cbble_kamp
zm_restart_v3
zm_toxic_ice_attack
zm_westwood
zm_inferno
zm_nuke_kamp
zm_snow_volta
zm_poland
zm_x1
zm_fun_world_allstars
zm_creep
zm_colores
zm_desert_war
zm_fun_remake
zm_five
zm_dust_world
zm_foda
zm_grass_innate
zm_sawmill_gpex
zm_winter_big
zm_killdust
zm_killdust2
zm_museo_gs
zm_inferno_small_fix
zm_dust2_kamp
zm_dust2_2010_rf
zm_laf
zm_gbox6
zm_trakinax_tubo_neon
zm_cross
zm_battleground_foda
zm_snow_world
zm_3rooms
zm_warehouse
zm_hs_horror
zm_ghetto
zm_lucky_camp

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności