Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

l3lu jak to sobie nie poradzi zm z 20+ humanami? Dwa knify i juz lata 3zm albo i więcej a gra zowie zaraz uciekają do Kamp wtedy wystarczy wyczaic pro vipa i po problemie :D Ale wy narzekacie :D mi się dobrze gra choć ostatnio mało co gram bo bardziej Server musze ogarniać ale się dobrze gra:p jeżeli wiekszosc graczy będzie afk to wiadomo ze nie jest łatwo wbic do pro vipa ale wystarczy knit + szal zombi i albo Ty zabijasz pro vipa albo ktoś za Ciebie i po problemie :D

I ty mi to piszesz? :D co ja mam robić, przecież wiesz jak ja gram :)

 

co do pluginu na afk to nie na 1 min tylko 30 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na swarm modzie musi być to co na nemku? Tzn. po wejściu na serwer respi jako human. Na nemku to jest bardzo fajne, ale na swarmie jest sytuacja z dzisiaj, że jest 15 humanów i 5 zm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisy ze skrzynek czasami są po polsku czasami nie ;x

dodacie mi range admina :)

Edytowane przez -_-
Napisałem ci na PW, że masz się wpisać do tematu. Nie wpiszesz się,s tracisz adma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Na swarm modzie musi być to co na nemku? Tzn. po wejściu na serwer respi jako human. Na nemku to jest bardzo fajne, ale na swarmie jest sytuacja z dzisiaj, że jest 15 humanów i 5 zm.

Mogę zmienić na zombie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 Właśnie o to mi chodziło ;D. Bo teraz bardziej humani polują, a ma być na odwrót.

Gotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol,ale Ty uwielbiasz moje posty robić ciach :D To ja mam jeszcze propozycję. Bo jak jest Multiinfekcja czy jak to się nazywa to jest zazwyczaj tak, że jest 3 zombi na 15 humanów albo i więcej i zombi za bardzo nie ma szans. Jakby było chociaż 5 zombi na 13 humanów to bym się cieszył bo zawsze by ktoś to rozkręcił ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bo piszesz takie głupie posty, że aż głowa boli. Gościu ma admina, gra na serwerze, a ty piszesz do niego, że ma złożyć podanie. Zamiast pisać propozycje to komentujesz, na dodatek ŹLE.

 

Przecież ta multiinfekcja działa, grałem jeszcze tydzień/dwa temu i jakoś normalnie kilka ZM w niej było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że CHYBA mu chodzi o to żeby było więcej zm na początek w tym trybie, a nie o to czy działa. Łoj tyle miesięcy grania i nie widziałam żeby ktoś na to narzekał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Karolu lubię Cię **** :D hehe :P Musisz się do tego przyzwyczaić :D no tak ilonka tylko wtedy nie było tyle autolam co teraz :D teraz ludzie polują na zombi a nie zombi na ludzi :D zombi walczą o przetrwanie XD

Oj Karol bez przesady :D to było odmiana :D wiesz jak łatwy łatwiejszy najłatwiejszy i tak dalej :D Sory za ****: D wymcknęło mi się:D 

Edytowane przez Skiperek
KULTURA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja musze latać za zm bo nie dają rade i chce wbić trochę expa to troche źle jeszcze będą  afczyć czy coś proponuje 35-40 % z serwera by się zmieniło w zm to już jakieś szanse są dla zm na multi 

 

juz nazwy są all po polsku nie wiem czy to błąd pluginu czy jak xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jest swarm i tam 50% to zm. Zrobita jak chceta. Jakoś jak ja jestem w tym trybie zm to lata koło mnie pełno humanów bez armora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swarm 50% na 50% / multi infection przykład - ( Jest 20 graczy, 7 zamienia sie w zm ) bo teraz przy zapełnionym servie na multi zmienia się z 3 max 4 graczy na 23 graczy -.- , i jak teraz jest na full 23 graczy , i jest multiinfeciot , zmieni sie 3 graczy w zm i jak oni bez paki poczatkowej mają ogarnąć?? jak jest 20 humanów na 3 zombie?

 

Kolejny przykład, jest full, 23 graczy, to niech sie zmieni z 8-9 i tyle i będą szanse wyrównane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swarm 50% na 50% / multi infection przykład - ( Jest 20 graczy, 7 zamienia sie w zm ) bo teraz przy zapełnionym servie na multi zmienia się z 3 max 4 graczy na 23 graczy -.- , i jak teraz jest na full 23 graczy , i jest multiinfeciot , zmieni sie 3 graczy w zm i jak oni bez paki poczatkowej mają ogarnąć?? jak jest 20 humanów na 3 zombie?

 

Kolejny przykład, jest full, 23 graczy, to niech sie zmieni z 8-9 i tyle i będą szanse wyrównane.

Tak 3lu a szczególnie, gdy już większość ogarniętych graczy ma autolamy to zamiast walkę o życie humanii to bawią się kto pierwszy upoluje zombiaka :P Więc te proporcje by musiały być zmienione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najcześciej na Multiinfection wyglada to tak ze jezeli zm jest vip / pro vip to zrobi duzo zm bo bedzie mial ap na kb szalone zm i pake ale jak przykładowo gram rano czasem i jest ten tryb jezeli ktos jest malo ogarniety i nie chce wydac ap najczeasciej wtedy sie poddaje ...troche to bezsensowne wiec mogloby byc w tym trybie ze w zm zmienia sie 30-35 % osob z serwera czyli daje to na 23 osoby na serwerze 7 lub 8 zombie a reszta humanow . W ten sposob mozliwe ze cos nawet poczatkujacy ugra :D ale to moje przemyslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności