Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Nie, nie będę kopiował innych serwerów. U nas za pierwszy /reset (pierwsza osoba) dostaje się Pro VIP'a, każdy kolejny reset to mini VIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- a to Pro Vipa dostaje się w zależności od danego poziomu jaki się zresetowało (np 10 poziom dostaje mini vipa a 20 poziom dostaje pro vipa) , a jeżeli użyje komendy "reset" to czy zresetuje mi też wykonane Questy (Zadania)? czy zostaną one na tym samym etapie w którym je miałem? . I jeszcze jedno pytanie na ile dostaje się tego Pro czy tam mini Vipa? tydzień miesiąc rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że jeżeli chodzi o te konkursy czy coś. to karol będziesz musiał co dzień wbijać na server żeby taki konkurs robić, znajdziesz na to czas?

bo my admini nie mamy możliwości dawania ap/dawania nemka,surva/albo czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowalbym oslabic PRO vipa :)  czasami idzie dostac szalu przez takich.. ;/ Ktos dzisiaj zapytal co lepiej kupic czy pro vipa czy mini. Jeden z graczy odpowiedzial "jezeli masz skilla to mini, ale jesli nie potrafisz grac to PRO" i w zupelnosci sie z tym zgadzam :) Glownie chodzi o nieskonczonosc ammo. Mozna by bylo zmniejszyc ich cene dla pro vipow a nie ze od pierwszej rundy sobie z tym lataja ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pro vipy na starcie każdej rundy mają za darmo od razu Ultimate clip

 

Jeżeli jako zm nie masz przy najmiej 40+ap to do kampy provipa nie wbijesz :) bo musisz kupić kb i z 2-3 szalone zm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś z pro vipem nigdy nie miałem problemu xD wystarczy na samym początku gdy się jest pierwszym zombi po zarażać normalnie i gdy zostanie juz kilka humanow to wystarczy rzucić pake vipowi i tyle :D a potem zarazić wam zostało tylko pozostałych humanow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zm bardziej współpracowało to nie byłoby takich problemów z zarażeniem s vipa. A to wygląda tak, że jeden-dwóch zm wchodzi do jego kampy, a reszta stoi obok i patrzy. To, że może postawić tylko 3 lm nawet jako ostatni bardzo go osłabia, tylko gracze nie do końca umieją to wykorzystać. Ale zrobicie jak chceta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś z pro vipem nigdy nie miałem problemu xD wystarczy na samym początku gdy się jest pierwszym zombi po zarażać normalnie i gdy zostanie juz kilka humanow to wystarczy rzucić pake vipowi i tyle :D a potem zarazić wam zostało tylko pozostałych humanow :)

 

skiperek to tak czy siak musisz wydać te 45 ap na pake, a prawda jest taka że zm nie poradzisz sobie z 20+ osobami jeżeli jesteś pierwszy zm i nie rzucisz tej początkowej papki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie osłabię Pro VIP'a, od początku jest i nikomu nigdy nie przeszkadzał.

Ten mod polega na współpracy, a nie na nawalaniu 1vs1, wy gracie sami, więc macie wyniki tak jakbyście grali sami. 

To już nie jest moja wina.

 

 

Rasę ludzką podobno osłabialiśmy, a ZM w ostatnim czasie nawet ulepszaliśmy, Pro VIP ma dodany tylko model, więc jakim cudem teraz gracze mają problem, a kiedyś nie mieli? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

l3lu jak to sobie nie poradzi zm z 20+ humanami? Dwa knify i juz lata 3zm albo i więcej a gra zowie zaraz uciekają do Kamp wtedy wystarczy wyczaic pro vipa i po problemie :D Ale wy narzekacie :D mi się dobrze gra choć ostatnio mało co gram bo bardziej Server musze ogarniać ale się dobrze gra:p jeżeli wiekszosc graczy będzie afk to wiadomo ze nie jest łatwo wbic do pro vipa ale wystarczy knit + szal zombi i albo Ty zabijasz pro vipa albo ktoś za Ciebie i po problemie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wprowadzić plugin na kickanie afk po jakimś czasie. Wtedy nie byłoby żadnych żali, typu "a ja tylko stałem afk a dostałem bana za cele". Zauważyłam, że niektórzy mają tendencje do "udawania" afk jako zm, a po rozpoczęciu nowej rundy magicznie wrócili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ilonez dobry pomysł z tym pluginem ponieważ można zauważyć że paru graczy po tym jak zostaną zarażeni to idzie na afk . Ja bym proponował żeby czas możliwego AFK wynosił 1 minutę albo dwie :) oczywiście to samo miałoby się tyczyć graczy co są afk na Spectator mode :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skierek chodzi mi oto że czasami bywa tak że ktoś idzie na specta i siedzi tam nawet 20 min a w godzinach 15 - 22 serwer jest oblegany przez dużą liczbę graczy i taki ktoś siedzący na spectatorze tylko blokuje serwer nie pozwalając innym grać :c , a nie zawsze jest admin żeby zrobić z tym porządek :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jak mam wolny czas to jestem i ogarniam jak sam zauważyłeś ale mógłbym dać propozycje aby wgrać plugin taki że jak ktoś ma powyżej 160 pingu to niech go wywala bo to wkurza po prostu non stop banowanie za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiperek a moze dalby sie zrobic ze jak ktos ma immunited to go nie wyrzuci np. z pluginami wywalajacymi za ping na innych serverach, admini maja immunited i ich nie wywala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jak mam wolny czas to jestem i ogarniam jak sam zauważyłeś ale mógłbym dać propozycje aby wgrać plugin taki że jak ktoś ma powyżej 160 pingu to niech go wywala bo to wkurza po prostu non stop banowanie za to :)

hm.. Plugin taki żeby wywalało osoby które mają więcej niż 160 ping ? dla mnie spoko , ale jak zawsze mam jakieś ale (wiem upierdliwy jestem :P) ten Plugin miałby banować graczy którzy przekroczą granicę 160 pingu ? czy takich co mają 160 ping dłużej niż minute? bo wiesz odnosząc się do pierwszego pytania to ja bym miał problem w niektórych kampach bo gram na 11-letnim komputerze :D i czasami ping (z powodu słabego komputera) skacze mi do nawet 200 ale to tylko na kilka sekund .. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Przy nemesis wiele osób ma lagi i skoki pingów, wtedy każdy po kolei znikałby z serwera.

 

 

Co do AFK mogę dodać jeżeli chcecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności