Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę żeby nic nie dodawać, zostawić tak jak jest i to wsio. do tej pory było okey. Nie rozumiem czemu nagle teraz chcecie zmieniać coś takiego...

 

 

 

A i co z poprzednimi propozycjami pójdą w zapomnienie???! 

Proszę strona 48 http://forum.cs-classic.pl/topic/10503-wasze-propozycje/page-48

 

Proszę o zapoznaniem się z tą stroną. co dalej ? co z tymi propozycjami? hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką ciekawą propozycję , żeby dodać Survivorowi 1 pipe bomb i 2 frost nade (te zamrażające granaty) aby ułatwić mu zabijanie zombie :D co wy o tym sadzicie? bo według mnie nie jest to taki głupi pomysł =))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli już chcesz czymś zastępować surwka to jedynym rozwiązaniem jest snajper ale to nie na tą wersje moda bo jak mi się wydaje jest tutaj 4.3 a snajper na 5.0 był czy jakoś tak

 

może dodać system moneta oraz sklep za monety z expem 

http://amxx.pl/topic/99617-zp-gunxpmod-shop/

 

http://amxx.pl/topic/127758-z%C5%82odziej-ap/

 

i to dla zm bo nie wiedzą często gdzie jest human za 1 ap

http://amxx.pl/topic/127728-radar-zombie-poszukiwacz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz 3lu raczej są małe szanse na to że usunie się Survivor mode :c więc stąd moja propozycja żeby go trochę ulepszyć :D bo on i tak ap nie nabija a po za tym  jak mielibyśmy usuwać Survivor mode to trzeba by usunąć też Nemesis mode bo jest tam samo idiotyczny jak Survivor co za sens ma latanie i strzelanie do wielkiego "goryla" który ma około 100k hp? -.- skoro tylko humani nabijają na nim AP a z kolei Nemek nie. (wyjątkiem jest Vip czy też ProVip oni dostają po 2ap za zabójstwo co według mnie jest nie fair w stosunku do innych graczy)

 

A jeżeli chodzi o te modyfikacje iss9 to mi się podoba "radar" można by dodać taką rzecz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da się zablokować tego, żeby jeden gracz mógł nominować tylko JEDNĄ mapę? To trochę irytujące, gdy przeważnie jedna osoba wpisuje "zm_five, zm_foda, zm_restart_v3" tak to przeważnie wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iss dobry pomysł z tym expem za monety tylko lepiej by było nie dodawać żadnych monet tylko losowy exp np. od 15 do 200 za ap i kosztowałoby to np. 30 ap.I coś ode mnie.Dodać auto lame do kupienia za 70 ap do tego sklepu za ap, lub więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da się zablokować tego, żeby jeden gracz mógł nominować tylko JEDNĄ mapę? To trochę irytujące, gdy przeważnie jedna osoba wpisuje "zm_five, zm_foda, zm_restart_v3" tak to przeważnie wygląda. 

Albo chociażby zrobić tak że jedna mapa może być grana co np sześć  map .... bo np dzisiaj próbowałem nominować mapę zm_grass_innate i dopiero po zm_restart_v3 , zm_foda , zm_poland ją wybrali bo była na pozycji pierwszej :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iss dobry pomysł z tym expem za monety tylko lepiej by było nie dodawać żadnych monet tylko losowy exp np. od 15 do 200 za ap i kosztowałoby to np. 30 ap.I coś ode mnie.Dodać auto lame do kupienia za 70 ap do tego sklepu za ap, lub więcej.

Co do tego kupienia lamy za ap, to nie jest najlepszy pomysł, bo wtedy przestanie być istotne wbijanie lvl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To moze jak nie chcecie monotoni to ustawcie mapcycle i niech leci a potem mozna go zmieniac i po problemie ?

Co do map. Albo tak, albo tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do map. Albo tak, albo tak

No dobrze , a co jeśli chodzi o propozycje 3lu mam na myśli zwiększenie obrażeń bazookie z 500 do 800 i dodaniu pierwszemu zombie 2 kniff na start ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz proponuje reset lvli gdyż jest już za dużo Auto Lam i vipów czyt:3lu,Lesny,zabujca,Lamisz,Ilonez itp jest tego za dużo i nowi gracze nie poradzą sobie z bezlikiem i 10 lmami i do tego jeszcze pipe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był reset. nie będzie teraz resetu.

 

Ja po raz 3... Wrócę do tematu odnośnie bazooki. co z nią? dmg zostanie zwiększone?

 

I Proponuje zwiększyć hp wszystkich zm o 500. Ponieważ Jeżeli wzmocnimy human (czyli, Bazooka) to musimy też ulepszyć zm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset to zły pomysł jakoś nowi sb radzą. A ja mam pomysł żeby usunąć surwiwala. Ap sie nie nabija a do tego all piszą daj sie itp. a jak tego nie zrobisz to tylko bluzgi leca.

Od dawna próbujemy do tego doprowadzić ; >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności