Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Sam ustawialem tak jak jest  truskawkowy ciebie sie nie podoba tylko dlatego ze xm znajduje sie na maksymalnym poziomie wczesniej jak miales statystyki po 80/0 a xm bylo od 14 poziomu to bylo wszystko Okej :)) , kolejnosc broni niech zostanie jaka jest najlepsza autokampa jest od 22 xm od 23 ta wczesniejsza auto kampa nei jest az taka dobra ;). Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ustawialem tak jak jest  truskawkowy ciebie sie nie podoba tylko dlatego ze xm znajduje sie na maksymalnym poziomie wczesniej jak miales statystyki po 80/0 a xm bylo od 14 poziomu to bylo wszystko Okej :)) , kolejnosc broni niech zostanie jaka jest najlepsza autokampa jest od 22 xm od 23 ta wczesniejsza auto kampa nei jest az taka dobra ;). Tyle

Mi chodzi o to że jak ktos ma te autolame CT 30 shootowo to zombie nie ma szans... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Dzisiaj mam kilka fajnych map! Kilka z nich moze byśmy wgrali co? takiego toxic housa to tu brakuje ;dJeśli któreś z map nie bd działac, to pobierz je z innych źródełMapy #1

 

zm_2day_2zm_3roomszm_assault_night2zm_bamborzm_crosszm_fivezm_fodazm_fun_world_2zm_gbox6zm_good_kamp_v2zm_hs_horrorzm_ice_attack3zm_mechanix_v2zm_polandzm_toxic_house_vk

Pobierz Mapy #1Mapy #2

zm_coloreszm_desert_2011zm_dust_worldzm_inferno_beta3zm_snow_voltazm_toxic_house2

Pobierz Mapy #2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Map jest dość długo a i tak męczycie w kółko te same, więc po co dodawać kolejne skoro i tak będą leciały te same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej expa dodac

bez sensu wiecej expa i co wbijesz max lvl przez 3 dni ... dobrze jest exp ustawiony trzeba troche pograc zeby wbic max lvl a nie chwila i ogien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to nie ma byc cos takiego ze 1 dzien i kazdy biega z maksymalnym poziomem , trzeba troszke sie pomeczyc zeby go osiagnac. Co do nagrod za wbicie max lvla mozna by bylo cos wymyslic ale to od nastepnego sezonu bo sam aktualnie mam juz go od paru dni wiec bezsensu, a mapy co 4 moze byc mi to odpowiada nie musi byc co 6 moze byc co 4,5 byle by byla rozmaitosc na serwerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego robic rzeczy ktore zwieksza szybkosc wbijania lvla a o lvl ma byc trudno... ? to co wczensiej proponowales truskawkowy to predzej mozna wprowadzic ze za smierc zombie dostaje exp'a to jakos ich zmotywuje do wbijania do kamp i zmniejszy ilosc banow napewno, ale te asysty to nieee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbudowana paka w klase zombie? nieee , lepiej jesli jest za AP bo przynajmniej ludzie graja tymi klasami a nie jedna klasa , pozniej wszyscy by ją brali dalbys nawet szans 1/10 a tych "pak" by bylo duzo. Lepiej jak teraz jest ludzie musza kupic a nie kazdego na to stac.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie bd zakladał nowego tematu bo po co mam dobry nick nie wchodzi  w gre mialem ok 11 lv mam 0000000000 co jest??????

pls o pomoc

 

 

kurcze nie chodzi mi o to ze klasa ma  pake tylko pierwszy  zoombi zaczyna z paka standard na zoombi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Rezerwacja nicku jest za darmo, nie założyłeś więc ktoś się "zabawił twoim lvl'em"Po to dodałem na forum darmowe rezerwacje by je sobie dodawać na tego typu serwerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja man dos nie typowa propozycje dotyczaca modeli graczyzombie/broni. Liste z tableta ,wird nie czepiajcie sie ortografii.1.Zombie maja Modele z Gry left 4 dead. Przykladowo zombie z najwieksza iloscia HP ma model - Boomera , tego grubasks. Najszybszy To Hunter , nemesis To Tank , zostaje witch,charger,zwykly zombie ma wyglad standardowy.2.Modele graczy idealnie pasuja ,bo SA 4 postacie. Modelle möge zwlatwic jezeli pomysl bedzie mozliwy do realizacji.3.Modelle broni moglyby miec np. Na nozu cs-claasic lub na plecach gracza. Pozdrawiam i czekam na opinie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie bajery zeby zlagowac wszystkich bardziej niz teraz ? wez pod uwagę ze sa gracze ze slabszymi komputerami , a modele i to wszystko ma wplyw na plynnosc rozgrywki na ich ekranie co sie wiarze z tym czy zostana na serwerze czy nie ja proponuje zostac przy tym co jest bo lagi na serwerze sa zoptymalizowane a serwer sie podoba taki jaki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie ,ze modele zlaguja caly serwer. Wolisz serwer kazdy model taki sam? Vez sensu. Lepsza gra by byla.

a myslisz ze co laguje serwery ? wlasnie jakies bezsensowne modele + pluginy z dupy i serwer zamiast sie rozwijac upadnie jak dla mnie pomysl bez sensu jest dobrze jak jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem co ten serwer laguj i przeciaza , bo troche sie na tym znam , wlasnie takie modele  sprawia ze gracze z slabszymi komputerami grac nie beda chcieli. :) A tego nikt nie chce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności