Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Vip ma 2 skoki... Poprostu w sklepiku jest to dodane za ap a dlatego zeby zombie tez mialy szanse wejsc tam gdzie sie da wskoczyc podwojnym skokiem , pozatym jak wczesniej pisal Truskawkowy97 vip ma dodatkowo armor , dodatkowe ap za  hity , zabojstwo , oraz dodatkowy exp wiec raczej jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal kozak vip jest dopracowany i napewno nie jest "slaby" Z vipem a bez niego jest roznica i napewno gracze z Vipem to odpowiednie ulatwienie maja , zostal dodany multijump do sklepiku za ap tylko po to zeby na serwerze zbalansowac troche rozmiar sil zeby skolei VIP nie byl sprawą przesadzona , dlatego tez za 8ap kupuje sie multijump'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja "Zaginiona Ciezarówka" jest zbugowana. Pisze ze trzeba zabic 20 zombie z fiveseven a jak sie zabije 10 to juz koniec misji.Zombie strasznie kampią.. Proponowałbym dodać aby zombie otrzymywaly 5 expa za swoją smierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycje zeby za zabicie nemezisa , surva cala druzyna dostawala np. 100 expa dlaczego ? poniewaz to praca zespolowa w obu przypadkach nikt solo nie ubije nemka , surva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, bo nieraz ktos np z famasem kupi bezlik, a tu koleś z glockiem dobije ^^ Ale z tym expem że cała druzyna dostaje to super :)
Tych misji trzeba odbugować :( Miałem misje zabic 20 zombie z Fiveseven to po 10killach ją skonczyłem, a misje "zabij 2 nemków" zaliczylo 2 zombie -.-

Teraz mam misje "Zabij z m3" i nie pisze ile zabić.

Dodany obrazek




Może dla zombie dodajmy extra item "Wallclimb" np za 20 ap? ------>Zombie może wspinac się po scianach ;d WALLCLIMB
Dlatego że czasami gdy vip wbije w jakies niedostepne miejsce to mozna bd go dojść zombiakiem, bo knife blinkiem to nie za bardzo. 
Aaaa I ta autolama sg552 chyba (30 shootowa z CT) proponowałbym dać na 22 lv bo ona jest za pro. Zombie nie mają szans, niedość że odpycha fest to i bije po 210 w hs.. 


 

Kolor noktowizoru dla ludzi jest monotonny i bardzo podobny do innych serwerów. Może zmienilibyśmy go na bardziej ciekawszy? Prosze luknąc na ss:

Dodany obrazek


 

zp_nvg_hum_color_R 10// Human/Spectator custom nightvision color (red)
zp_nvg_hum_color_G 255 // Human/Spectator custom nightvision color (green)
zp_nvg_hum_color_B 230// Human/Spectator custom nightvision color (blue)

Jeśli ktoś zauważył na ss widać też kto jest liderem ap, wdg mnie to też super sprawa. Bardzo urozmaiciło by to grę :) Jbc to jest moja paczka, ktora ulepszam na botach ;d

Link do pobrania pluginu na ap KLIKNIJ ABY POBRAC

Autorem pluginu jest Kiske

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Truskawkowy , to jest pierwszy sezon tego zombie nie wszystkie misje sa idealne jak i inne  rzeczy ale to nie znaczy ze to nie ulegnie zmianie misje napewno beda wkrotce poprawione , kolor noktowizora no wsumie spoko byle by to bardziej nie lagowalow , lider ap raczej zbedne chyba ze ktos pozniej chce miec spam " dasz 10 ap " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czego nie rozumiesz?Zabij z M3 i tyle.

Jak nie ma podanej liczby to wystarczy raz zabić

Worków po tym co było na ostatnuich zombiakach NIE DODAM NIGDY/

 

To z tym liderem idiotyzm. Po co zaśmiecać serwer dodatkowymi informacjami, które i tak nic ważnego nie wnoszą?

 

Co do autolamy to przyznam rację to jest tak debilne że przy bezliku nie da się grać z osobą posiadająca tą broń

 

Nemesis i survivor przecież oni nie mają gry na serwerze więc po kiego większa ilość EXPA za nich?Po to byście w 2 dni wbijali maksymalne lvl ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To nie opłacalne bo to jest tzw. darmowy EXP bo nie trzeba się wysilać by zabić nemesis. Wystarczy ciągle "napier***" bo nie da się zabić all nemesis

 

No chyba że zrobimy tak że żaden człowiek nie będzie się respił przy walce z nemesis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do respienia, to proponowałbym zmienić że nemesis nie odczuwa bulu, bo ja pizgaja go vip pro na bezliku to nemek nikogo praktycznie nie moze zabić, bo ruszyć się nie może. Na dodatek ludzie się respią.jbc do zmiany efektu bulu potrzeba zmienić zp_nem_painfree 0 // Pain shock freenazp_nem_painfree 1 // Pain shock freeA co do misji z M3 to nie trzeba zabić 1, a chyba 15 lub 20 (nie pamiętam). A co z tym Wallclimb? Bo  czasami jak ktos wbije na jakąś dobrą kampe, to tylko bomba ratuje, a tak to by się wbiło po scianie i git. Dac np to za 25-/30 ap ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zameczek Chateau   --->  Zainfekuj/Zabij 30 ludzii    | Zalicza tylko zabójstwa ludziTama                -------> Zainfekuj 50 ludzi"                | Zalicza tylko zabójstwa ludziZaginiona Ciezarowka --> Zabij 20 z FIVESEVEN      | po 10 zabojstwach misja sie konczyStalingrad    -------> Zabij 2 nemesisów                     | Po zabójstwie 2 zombie zalicza misjeFabryka   --------> Zabij z m3                                     | Nie pisze ile osób mamy zabić, zalicza po 15 chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zameczek Chateau   --->  Zainfekuj/Zabij 30 ludzii    | Zalicza tylko zabójstwa ludzi

To już dawno poprawilem

 

Tama                -------> Zainfekuj 50 ludzi"                | Zalicza tylko zabójstwa ludzi

Zaginiona Ciezarowka --> Zabij 20 z FIVESEVEN      | po 10 zabojstwach misja sie konczy
Stalingrad    -------> Zabij 2 nemesisów                     | Po zabójstwie 2 zombie zalicza misje ->naprawione zostanie w nastepnym sezonie
Fabryka   --------> Zabij z m3                                     | Nie pisze ile osób mamy zabić, zalicza po 15 chyba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wgrać plugin pokazujacy który gracz używa komendy reconnect, ulatwi to troche prace admina poniewaz nie zawsze to zauwaza. Mysle ze ten plugin bedzie przydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do większej ilości slotów to nie w tym sezonie.

Czemu?Bo ten sezon nie jest w 100% przygotowany do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ;/ Tylko lipa z tą kolejnością broni.. Bo te autolamy i XM za pro są.. ja bym proponował ustawić w takiej kolejnosci:

Dodany obrazek


Dodany obrazek




Poziom 19 SG-552 Commando
Poziom 20 M249 Para Machinegun
Poziom 21 XM1014 M4
Poziom 22 G3SG1 Auto-Sniper
Poziom 23 SG-550 Auto-Sniper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności