Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że teraz już jest zablokowane i można tylko max kupić 400 kamizelki, ale przykładowo ja Biegam Jest 5 zm mam 400 kamizelki już max kupione, walną mnie parę razy zostaje mi dajmy na to 150 kamizelki z 400 i kupuję znów do 400 rozumiesz o to chodzi. Gracze biegają i Czasami muszę zużyć z 30-40 ap na szalone zm albo knife blink żeby takiego zarazić,I nie tylko ja... oni ciągle w jednej i tej samej rundzie kupują tą kamizelke.

 

 

Albo można by tak zrobić na przykładzie :

 Zombie (raz może kupić hp bo jest już to zablokowane) to można by zrobi że human maxymalnie na raz może kupić 4x kamizelke Czyli 400 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać mały sklep dla pro vipa a tam złotego deagla,aka i jakieś inne rzeczy,napewno się to przyda na paru serwerach ,już coś takiego widziałem,jak dla mnie spoko,można by było ten sklep wprowadzić na serwer.

Edytowane przez Xuden^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep dla vipów gdzie będzie taniej? Bezsens vip dostaje więcej ap i np.ja nie mam co z tym ap robić, sklepy w normalnym sklepie już są niskie, więc po co osobą (vipą) jeszcze tańsze ceny. Moim zdaniem nie potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zrobione niedługo coś takiego jak ZM campmeter  załóżmy zombie bedzie nieruchome przez 20 sekund to zacznie mu spadać nabity EXP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A co z tymi co będą biegać obok kamp a nie wchodzić ?

campmeter będzie działać w ten sposób że musisz biegać po mapie, w danej odległości.

Np: jeżeli stoisz na środku mapy, musisz się ruszać ciągle tak by nie stać w miejscu. 

Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale bieganie w kółko nic nie da bo będzie za blisko.

 

Oczywiście nie obiecuję że dodam ale coś takiego planuje zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości testowania tych map. daje nowe mapy i tyle mogę je testować dopiero po wgraniu przez ciebie albo rybaka, jeżeli coś nie tak z mapa odrazu pisze na forum :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno napisać do mnie na gadu-gadu?  RYBAK mapa nie działa nie zawsze jestem na forum a wystarczy że ktoś napisze na gg to odrazu to zrobię. Chyba nie jest to trudne nie?

 

 

GG: 3841111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności