Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ty chyba nie wiesz o co chodzi :) Mapy się nie crashują tylko server po zmianie mapy :D

I nie raz nie dwa nie trzy byłeś tego świadkiem :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OneTheSkillowi chodzi o to, że jak się ma 23 lvl to już exp nie leci za zabijanie/zarażanie. Expa dostaje tylko wtedy jak skończy się mapa a on jest w top3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gxp_exp1 "250" // ilosc doswiadczenia za 1 miejsce
gxp_exp2 "200" // ilosc doswiadczenia za 2 miejsce
gxp_exp3 "150" // ilosc doswiadczenia za 3 miejsce

 

 

 

Zmieniliśmy na taką ilość expa piszcie swoje propozycje ewentualne za to co teraz daliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok ale to że exp nie leci na 23 to troche bezsensu przynajmiej 5 10 expa bo masakra bym musiał grać co mapke i mieć 1,2,3 miejsce.
ja bym jeszcze według lvl bronie pozmieniał auto lamy powinny być przedostatnie bo są bardzo mocne bronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

aby mieć fulll lvl trzeba wbić 250000, a tyle masz na 23 200000 więc w sumie do wbicia masz 50000, mogę to poprawić ale nie wiem czy nie będzie trzeba zrobić resetu a to odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie klasy human ?.... sa lvle i bronie od lvli dodatkowych klas ludzi ktore daja jakies bonusy napewno nie bedzie. A reset nie bedzie robiony co 2 miesiace bo to nie codmod moim zdaniem kolejnosc broni jak najbardziej jest prawidłowa. Dopiero od 15 lvla można postrzelać z lepszej broni a 15 lvl szybko sie nie wbija.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy macie z tym resetem. zaledwie 3-4 osoby wbiły 23 lvl... ty one i danor nawet nie macie 23 lvl'a  i reset chcecie? wbijcie 23 lvl i się wypowiadajcie.

po za tym doszło kilku nowych graczy których dość często widzę na serverze mają w granicach od 10 do 16 lvl'a i pomyśl sobie co oni pomyślą jak zrobimy reset a ich stracony czas expienia pójdzie na marne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności