Skocz do zawartości

Wasze propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Sprawdźcie czy jest limit na kupowanie Armoru (max 4 na rundę), od next mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

One, nie odzywaj się bo nie wiesz o co chodzi xD

Dawcioo na razie staram się ulepszyć tak zombie by ominąć tego typu sytaucję + serwer ostatnio ma problem ze stabilnością i nie dodam następnego dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgl bym proponował coś takiego jak informacja dla adminów kto ma pro vipa -.- np. pw na forum albo coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wystarczy do mnie napisać, podaje ciągle liste.

 

Zauważyłem że nie działa armor, proszę się wstrzymać ze spamowaniem mi na GG, niedługo to naprawię tylko czekam na razie na errory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś wczoraj jak to dodałeś to do 400 max Lm zm mie bił i miałem 100 arma i chciałem kupić 200 i naciskam M 2 i 5 a tu mi lm kupuje myślałem że to jest na 2 stronie menu sklepu ale to usuniente :/

wiec nie pisałem do cb
PS: o zmienach na serverze możemy popisać na GG mam pomysły co do ulepszenia i wywalenia czegoś nie potrzebnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to jest ten temat byś tutaj to pisał bo to co ty możesz uważać za dobre żeby  " usunąć " może wiekszości ludzi nie pasować. Każda propozycje zmian/dodania czegoś zamieszczajcie tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One napisałeś 

 

no coś wczoraj jak to dodałeś to do 400 max Lm zm mie bił i miałem 100 arma i chciałem kupić 200 i naciskam M 2 i 5 a tu mi lm kupuje myślałem że to jest na 2 stronie menu sklepu ale to usuniente :/

wiec nie pisałem do cb
PS: o zmienach na serverze możemy popisać na GG mam pomysły co do ulepszenia i wywalenia czegoś nie potrzebnego.

 

Więc rybak ci napisał

 

po to jest ten temat byś tutaj to pisał bo to co ty możesz uważać za dobre żeby  " usunąć " może wiekszości ludzi nie pasować. Każda propozycje zmian/dodania czegoś zamieszczajcie tutaj

 

Chyba jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Armor będzie do (MAX) jutra.

 

Dla mnie odpada na razie, był kiedyś "płacz' oto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na próbe można dać bo to nawet lepsze od kinfe

PS: Menu vipa żeby mozna było kupić surva za 200 ap i nemka za 230 i zlotego deagle za 20 ap który zabiera 500 w head'a na jedna runde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będzie Menu dla VIP'a to nie jest ZP 4.3 tylko ZP 4.3+ GXP. To nie polepszy sytuacji na serwerze, pogorszy ją. Jest masa osób kupująca VIP'a, teraz będzie jeszcze więcej ale na serwerze będą grać same VIP'y. Nie zamierzam niszczyć tym serwera. Widziałem już tego typu GXP które trzymały się miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności