Skocz do zawartości

Podanie Latawiec


Latawiec

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: CoD Mod 45001 lvl

2. Nick: Latawiec

3. Imię: Grzegorz

4. Wiek: 15

5. Znajomość Amxx(0/10): 8/10

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

7. Składka(Tak/Nie): Niestety nie

8. Czas spędzony na forum: No, wczoraj sie zarejestrowałem więc mało czasu spędzonego mam, ale postaram sie to zmienić.

9. Opisać siebie: Jestem miły, ogarnięty, mam spore doświadczenie w byciu adminem.

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: No to tak, chce zostać adminem tego serwera, ponieważ z tego co widzę nie ma ich tam za dużo, jedynie widzę admina PaPku. Poza tym chcę pomóc ogarnąć serwer ;)

11. Linki do reklam: Jak zrobię to tutaj wkleję

12. Co zrobisz gdy:

-Ktoś używa dopalaczy; Zależy jakich, gdy podejrzewam wh to wtedy robię ssy, a gdy aima to robie demko i banuje.

-Gdy ktoś nadużywa micro; Wtedy daję kicka żeby się kolega uspokoił, upominam go słownie, a gdy to nie skutkuje, karam banem.

-Nadużywa Kultury na serwerze; Daje upomnienie słowne a gdy nie skutkuje daje bana

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Non Steam.

 

Prosiłbym żebyście nie pisali tekstów typu 1 post na forum i tak dalej bo tak jak napisałem, to się poprawi.

A i jeszcze jedno napisałem znajomość AMXX 8/10, ponieważ nie umiem pisać pluginów itd. Amxmodmenu ogarniam bez problemu, jak również komendy amx w konsoli.

Czekam na wasze opinie :D

 

@do osób które się wypowiedziały niżej, co wam przeszkadza, że mam ns? Wg mnie i wielu innych osób ns jest o wiele lepszy od Steama, szczególnie po tym jak zepsuli mikro na Steamie. Teraz większość osób gra na ns. Poza tym wydaje mi się że admin lepiej ogarnie na ns serwer, bo gracze na Steamie nie słyszą ns i banują ich bo myślą, że nadużywają mikro.

/a reklamy tak jak pisałem będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności