Skocz do zawartości

Turniej Counter Strike na CSC !!


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobimy tak,że najprawdopodobniej będzie 5 teamów po 5-ciu graczy, każdy gra z każdym. Za wygrany mecz jest 3 pkt,za porażkę 0. Po ile czasu gramy lub do ilu wygranych to jest jeszcze do ustalenia. Może macie jakieś pomysł sensowne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zagral do 15 rund i ta druzyna ktora wygra 15 rund  po prostu sie zamienia TEAMAMI i tyle i jesli by bylo ze CT wygralo jako pierwsze te 15 rund a pozniej TT wygrlalo 15(czyli mamy 1:1 )to dogrywka jest do 5 rund:)i zwyciezca przechodzi dalej:)czaicie tak w miare?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej ci co sie zapisali beda starali sie wziasc udzial chyba ze rozne to wypadnie w zyciu .
Proponuje zrobic misrzostwa drozynowe 5 drozyn po 5 graczy pojedynki tocza sie 25 min kazda drozyna walczy z kazda czyli nagrody drozynowe jak cos.
A jak Kobys chcesz 3 pkt za wygrana moze byc tylko bez sensu jezeli pkt beda za wygrana samo to tak samo jak bys liczyl po 1 na to samo ci wyjdzie tylko mniej liczenia . Wiec proponuje zrobic jak w pilce noznej 3pkt wygrana 1 remis 0 przegrana chyba ze wygrana bedzie wygrane 15 rund to nie bedzie remisow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, ze każdy team musi grać i w TT jak i w CTA(żeby było sprawiedliwie) ja myślę żeby zrobic mapę 20min, po 10 mim w CT i TT policzyć wygrane rundy z CT i dodać do nich wygrane z TTZ Czyli np gramy pierw w CT mamy wygranych 7 rund, później gramy w TT i wygrywamy 6 rund wiec łącznie mamy wygranych 13 rund i który team ma więcej wygrany rund wygrywa mecz i ma 3pkt. W przypadku remisu teamy dostają po 1 punkcie. Jakieś jeszcze propozycje macie ?

 

@@Edit

do postu niżej. Po co Ci ? Start turnieju jest przewidziany na środę godz 21. Serwera jeszcze nie ma, najprawdopodobniej bedzie gotowy w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie ja już robię. Niedługo powinniście wiedzieć kto z kim. 

Maniak, na serwerze musi być sędzia (ja lub Vi3nio) i mamy czas wieczorami, więc trochę ciężko będzie. I godzina 20 lub 21 jest chyba najbardziej optymalną, ponieważ nikt raczej o tej godzinie nie pracuje, nie uczy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykod.png

 

 

Są to teamy po wylosowaniu. Zespoły nazwałem kolorami bo nie miałem innego pomysłu. Za chwilę zrobię grupy, kto z kim gra oraz regulamin jaki będzie obowiązywał podczas turnieju

 
3i44.png
za literówki w nickach najmocniej przepraszam.
 
 
Regulamin
  • sędziami turnieju jest Kobys oraz vi3nio , wszelkie pytania kierować na GG 6942555, 47924705 (STEAM Kobys1011)
  • każdy gracz ma obowiązek kręcenia demka podczas swojego meczu. Później wybrany gracz przez sędziego musi wrzucić demko na forum
  • nie wrzucenia demka na forum = odpadnięcie z turnieju
  • w miarę możliwości gramy na platformie steam
  • mecze trwają 20 min. 10min jesteśmy w Terrorystach i 10 min w CT
  • sędzia liczy wygrane rund i na koniec meczu je sumuje
  • wygrany mecz 3pkt, remis 1pkt, przegrana 0 pkt.mapę wybiera sędzia
  • w wypadku gdy któryś gracz nie zjawi się podczas meczu to team gra we 4
  • podczas turnieju obowiązuje bezwzględny zakaz używania czitów
  • można używać komunikatorów głosowych TS/VT itp
  • zachęcam do zabicia jak największej ilości graczy, ponieważ będzie wybierany TOP FRAGGER !! :)
Regulamin może ulec zmianie. Nie przestrzeganie regulaminu =odpadnięcie całego zespołu z turnieju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mieć pretensji kto jaki ma team bo było losowanie :)

Jeszcze pomyślę o tej godzinie 20 zobaczę jak się wyrobimy z vi3niem. 

Po zakończeniu wybierzemy najlepszego fragerra, więc warto zabijać ;) 

 

 

@@

edit. The best już jest za późno. Zapisy były do niedzieli, miałeś na to czas od środy. Teamy juz są wybrane i podzielone.

 

 

do shenzi;

pod pierwszym moim postem rybak napisal.

Niestety ale rybak usunął post, mam nadzieje, ze napisze co i jak z nagrodami.

 

Po co wy spamujecie ? Pisałem jasno, jeżeli macie jakiekolwiek pytania piszcie na GG...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności