Skocz do zawartości

Turniej Counter Strike na CSC !!


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

jo to teraz na kiedy dokładnie przełożone bo juz nwm kiedy mam być xDD ? bo mam mało czasu szkola trenning i nic wiecej a bym zagral sobie turniejka jak oc team niebiescy i kto jest wgl z niebieskich lub bedzie ? bo nwm czy to ma sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!!

 

Wszystko już jest zrobione. Turniej odbędzie się dziś tak jak mówiłem. O godzinie 2000 rozegranie się pierwszy mecz pomiędzy czarnymi i żółtymi, następnie po tym meczu zostanie rozegrany mecz czerwonychniebieskich. Wszelkie pytania proszę kierować na gg do mnie lub do Vi3nia.

 

 

@edit.

Kyuubi wszystko jest na rozpisce. 

 

 

193.33.177.87:27051 IP serwera na którym zostaną rozegrane mecze turniejowe, hasło podam przed rozpoczęciem meczu, więc proszę o czujność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, ten  turniej to jeden wielki nie wypał, pisałem o której są meczem, kto jest w jakim teamie itd, starałem się, próbowałem zrobić coś fajnego żeby coś się działo na serwerowni.

I tak właśnie zakończyliśmy nasz cudowny turniej, który się jeszcze dobrze nie zaczął. Jak macie wszystko w dupie to po jakiego **** się zapisywaliście i się tak cieszyliście na ten turniej? Niektórzy weszli na wyznaczoną godzinę,a niektórzy mieli to w dupie albo akurat nie mogli, to jestem wstanie zrozumieć. 

Tak jak pisał Blaze jak nie zorganizuje tego jakiś H@ i nie będzie kar za nie wejście podczas meczu to będzie lipa taka jak wyszła teraz. Ale znowu na taki turniej się nie zanosi bo H@ nie mają czasu na takie zabawy...Z mojej strony to by było na tyle...

I tylko bez spamu, czemu nie ma turnieju itd nie będę na takie coś odpisywał. Sami sobie zepsuliście zabawę!!

 

Pozdrowienia dla wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności