Skocz do zawartości

Turniej Counter Strike na CSC !!


Kobys

Rekomendowane odpowiedzi

Andzej używaj opcji 'edytuj' !!

Co do godziny rozpoczęcia i rozgrywania meczów jeszcze się zastanowię. 

Andrzejku najdroższy składy były wybierane losowo, nie robiłem tak, że ten jest dobry to musi być z tym i z tym,a tamci są słabi więc dam ich razem żeby przegrali... Nie było tak...

Proszę Was nie spamujcie, jeżeli macie jakieś pytania lepiej napiszcie na GG lub steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ten spam ja się pytam? Przecież mapy są już wybrane to po jakiego jeszcze każdy proponuje ? Każdy post, który będzie nie na temat, będzie nagrodzony warnem.

 

Godziny rozgrywanych meczów postaram się przesunąć godzinę wcześniej czyli+/- 2000 i 2030. ​Mam nadzieję, że wszystkim będzie to odpowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gg, więc napisz tutaj. To są żarty z tymi mapami? Graliście kiedykolwiek jakiś turniej na którym byłby cs_italy,de_westwood lub de_kabul? Podstawowe mapy to: dd2,inferno,nuke,train,tuscan, a także grany od jakiegoś roku de_mirage,de_cbble lub de_cpl_mill. Wszystkie te mapy można ściagnąć ze strony http://www.esl.eu/pl/. Radzę prowadzącym, aby z tejże strony ściągneli również config do wgrania na serwer.

Edit: GL & HF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj może w końcu info na 1 poście... a nie latam po 7 stronach żeby widzieć kiedy gram i z kim... a ip masz zamiar podać 10min przed grą ?

 

@ down

jednak wyzwiska poprzedzają myślenie w tych czasach, ubolewam nad tym pokoleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodów technicznych start turnieju zostanie przełożony na piątek godzinę 20 lub 2030

 

 

Za wszystkie niedogodności najmocniej przepraszam !!

 

Proszę nie spamować,jakieś pytania na GG !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobys to znaczy mnie wczoraj nie było bo ja miałem trenning czyli w piątek grają normalnie niebiescy bo wczoraj mieli grac ale widze przełożony na pt jest taaa to znacz ? ,że w piątek moge grać jak mnie wczoraj nie bylo co ? ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności