Skocz do zawartości

cod 45 k lvl , rozpiździesz .


GinoLanetti

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , nie wiem czy h@ odwiedza czasem coda 45 k lvl ale dobrze sie na nim nie dzieje . Dzisiejsza akcja , koles zabił admina andree chyba i od razu dostal perma ss , czy to jest normalne ? Radze sie zastanowic kto dostaje obsade administracji . Tak samo dzis perma dostalem :) Narazie dostalem na 20 min nawet bez ostrzezenia ze cos zle robie .. Wbijam zeby to wyjasnic i perm . ;)

 

Dzieki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś perma ponieważ wszedłeś na aktywnym dałem na 30minut za he a ostrzegałem Gino wywal perka a ten co? Nie wywalił tylko jak głupi rzucił He!

A na tego gracza co "zabił mnie i dostał perma" gracze się skarżyli i dałem mu ssy a jeśli nic nie ma to nie musi się obawiać wstawi je i po sprawie więc nie wiem o co Ci chodzi.

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest skarga czy co? 

Z tego co ja widzę w amxbans to pierwszego bana dostałeś na 30min na he. a drugiego za wchodzenie na aktywnym banie. Czy nie było tak, że zresetowałeś sobie router (IP) i wszedłeś na serwer przed zakończeniem się bana? Jak tak było to Andre. zrobił słusznie. 

Admin może ale nie musi ostrzegać przed banem. Regulamin serweów jest na forum i warto się z nim zapoznać.

Andre. lepiej sprawdzić gościa i masz święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym całym "zajściu" a więdz nasz pan który założył "skargę" gino Nawalał granatami na małej mapce. Andre. ostrzegał gina i mówił mu żeby wyrzucił perk a ten co zrobił? Rzucił He na respa więdz dostał HE na 30 min to dobrze zrobił . Gino zresetował rutera i mniał inne IP więdz wbił Więdz Andre. dał mu bana za Ab. A ten koleś co dostał SS'y mniał wh i czasami walil z respa na respa przez ściany więdz wiesz.Dla mnie Bez podstawna skarga należy się upomnienie dla gina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chocby napisal na @@ zebym widzial ? bylem zapatrzony w gre i niestety nie czytałem sayu ;) pozdro .

 

Ps: to nie jest skarga tylko ogólna wiadomosc co siedzieje na serwerze ;)

 

Rozbawiło mnie to :"A na tego gracza co "zabił mnie i dostał perma" gracze się skarżyli i dałem mu ssy a jeśli nic nie ma to nie musi się obawiać wstawi je i po sprawie więc nie wiem o co Ci chodzi." Twoim zasranym obowiazkiem jest sprawdzenie go a nie na życzenie graczy robienie mu ss . Pozdro tyle w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

." Twoim zasranym obowiazkiem jest sprawdzenie go a nie na życzenie graczy robienie mu ss . Pozdro tyle w temacie ;)

 

 

Jego "zasranym" obowiązkiem jest sprawdzenie, sprawdził go robiąc screeny, i trochę kultury mógłbyś zachować .. zresztą .. 

 

 

 

 

17. Wchodzenie na aktywnym banie jest karane ponownym, wydłużonym banem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga bez dowodów i bez sensu.

 

Andre ogarnia obowiązki jakie ma i to bardzo dobrze. Nie sądzę żeby Andre dal bana za to że go zabił, to było by już totalnie dziecinne.

I tak wszyscy świadkowie piszą że Andre pisał ostrzeżenia.

 

Skarga do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: ...

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności