Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[UB]Znowu ban , Za spam bezdennym Permentalny ?


Romet

Recommended Posts

Nick : Romet <3
Link do SSów : http://speedy.sh/QdUbZ/Desktop.rar
Wycinek z konsoli :BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 338
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Romet <3
[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1191992026 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 89.228.186.228 '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swo
Serwer :Cod 45k Lv.

Opis Sytuacji : Ide miedzy tym tunelem ,spamiac bezdennym , ktos mnie od tylu zabija i to jest WH ?? Ogarnijcie troche tych adminów .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy