Skocz do zawartości

nie powinno to miec miejsca Panowie H@


Lolerto

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Lolerto

2.Nick admina/gracza który zawinił: Thebest
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 03.11.2013 okolo 17
6.Opis sytuacji: gracz obraza admina, do tego nie wstawil ss-ow, a ma UB i  jest wulgarny! malo tego nie mozna dac mu bana !!! jakis H@ wyjasni to? (to moze od razu skasujemy amxbans?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna skarga , TheBest to jest nie ogarniety , zawsze taki był , co na serw nie wejdzie wszystkich obraza , tak jak na forum... Prosze tez jak kolega zeby to wyjasnic i ogarnac tego gracza lub wyrzucenie go z naszej serverowni ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Skarga nie słuszna na tych twoich screenach nie widać niczego takiego żeby cię on obraził napisał tylko "ta kurwa napewno" i " co za bot ska wiedział"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli bedzie taka 1sytuacja jeszcze to sam zrobie ss-y i go udupie za przeproszeniem bo dostał ub bez ss-ow nieraz bylem swiadkiem jak obrazal ale nie zrobilem ss-ow.Ale teraz to sie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To umówmy się tak, czekam jeszcze na nikotyne.
Jeżeli potwierdzi to ok, dam mu bana z powrotem bo widzę że kolejny admin to potwierdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej używał jak każdy gracz wulgaryzmów, jednak nie wiem czy w większej ilości niż inni gracze. Bez dowodu że obraza ,admina, graczy bana być nie powinno.

 

Racja bana być nie powinno, -_- poczekajmy może na dowody jego braku kultury.

 

Edytowałem aby nie było spamu.

 

Proszę TheBest w sumie sam przyznaje się do swoich wulgaryzmów w swoim poście.

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/12740-skarga/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak ja to powiem tak panie lolreto 2 graczy ci pisali ze masz wh pisali żeby zrobić ci ssy m@jki powiedział że mamy nagrać demko bo ty ssów nie zrobisz a my wiemy że admin czysty jak zwykle

 

a to że gra na steamie to nic nie znaczy przykro mi ja obrazam naprawde mam robic kazdego ssa który napisz słowo "kurwa" itp to mi foldeu braknie codzienie gracze do mnie pisza TheBest off to suko offaj aima kurwa adminów akurat wtedy nie ma lolreto dzisiaj mnei straszyłeś ssami i pomyśl jak wejdziesz w smoke to cie widać lepiej to sprawdz <3

 

tak więc będe robił wszystkie ssy jak mnie ktoś obraża i dostanie perma tak mam to rozumieć nie ma prbl to bdziecie mieli 0 graczy bo wiesz daja miny na respie admin jest w ct saper jest w ct <3 to mu nic nie robi to jest pewne że ich team wygra prawda

 

no to jest jasne dzisiaj grałem na scoucie to miałem 6 podjrzeń o aima a nic nie mam a nie dałem ssów gdy ich po prostu nie miałem nwm dlaczego ale ich nie miałem nie jestem jedyny może coś sie zaczyna bugować :_:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin nie może admiowi dać bana. Jak gracz podejrzewa admina o cheaty może sam mu zrobić demko i wrzucić na forum. Takiego przypadku jak ty i twój brak kultury nie widziałem jeszcze na tym serverze. Proszę sprawdzić AmxBans ile banów poleciało za miny.Adminów nie obchodzi to że jest z kimś w team'ie tylko jak ktoś zgłosi lub zauważy że ktoś stawia miny w zakazanym miejscu daje ostrzeżenie jeśli to nie pomaga ban 30min. I oczywiście inni gracze też dostają ban'y za wulgaryzmy więc nie rozumiem twojego nastawienia. Lolerto ma steam'a owszem i to zmienia postać rzeczy.A jak inni gracze cię obrażają wielokrotnie proszę zrobić ss'y i wrzucić na forum bo tak naprawdę nie masz dowodów na to że cie ktoś w ogóle obraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc obiektywny. Lolerto o czym te ssy mają w ogóle świadczyć? Bo napisał 'kurwa na pewno' lub 'co za bot' nie było tam napisane, że to jest do Ciebie. Dla mnie też jest to dziwne, że dostał UB bez ssów, ale to decyzja Karola i tyle. 

Co do TheBesta ja Tobie proponuję się ogarnąć i żeby 'nie puszczały Ci nerwy' bo to może wyjść tylko i wyłącznie na Twoją niekorzyść. 

Jak dla mnie skarga nie do końca zrozumiała. Skarżysz się bo gościu dostał UB bez ssów  czy, że obraża i używa wulgaryzmów ?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Dobrze przepraszam za moje zachowanie i postaram sie poprawić i będe bardziej obiektywny...</p>

<p> </p>

<p>a demek nie nagrywam dlatego że jak wrzuce demko jest sprawdzone 2tyg po tym więc to nie ma sensu tak więc chciałbym przeprosić następujące osoby</p>

<p> </p>

<p>-Lolreto</p>

<p>-M@jki H@rdcor</p>

<p>-OneShoot jeżeli cie obraziłem</p>

<p>-Kobys</p>

<p>- -_-</p>

<p>-Nikotyna</p>

<p>-Maniak</p>

<p> </p>

<p>Przepraszam za moje zachowanie postaram sie naprawić swoje błedy</p>

Edytowane przez -_-
"Po 2tyg" Ty to chyba nie potrafisz liczyć, pomyliłeś się o 12 dni albo nawet 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności