Skocz do zawartości

STEAM PROBLEM


Tato wylacz pralke bo mam

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec mam problem ze STEAMEM klikam na niego to pokazuje mi sie okno logowania wpisuje haslo i STOI NIC SIE NIE LADUJE i po 5 minut pisze ze PROBLEM Z INTERNETEM jak internet mam caly czas;/pomoze ktos?robilem reinstal usunołem ze steama CLIENTREGISTRY(czy jakos tak)i nic nie pomaga nie wiem co robic;/wnerwie sie to sprzedam tego steama i tyle bd ;/w pierwszym dniu działał normalnie nie wiem co sie teraz podzialo(mam windowsa 7 home pentium) u kolegi dziala normalnie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u innych patrzylem to powinno byc np cs/steam/i folder cstrike_polish  a ja tych folderow nie mam co jest grane?   http://speedy.sh/tCzzD/cs.png  to jest prawidlowe?moj kolega wczoraj mial wrzucic SSY bo klarys mu dal bana na cod mod 350 i ich tam nie mial przeszukal wszystko i nic;/innych folderow nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jest tak teraz jestem na infie i nie pamiętam jak się wszystko nazywa więdz napisze z głowy :D

1.Wchodzisz w steamapps

2.common

3. i tam masz foldery, cs-strikepolish , tego folderu już nie bo była aktualizacja, teraz ten folder nazywa się jakoś inaczej bo jest csstroke download i coś jeszcze, a ss'y zapisują się w folderze csstrike czy coś podobnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra to jest tak teraz jestem na infie i nie pamiętam jak się wszystko nazywa więdz napisze z głowy :D

1.Wchodzisz w steamapps

2.common

3. i tam masz foldery, cs-strikepolish , tego folderu już nie bo była aktualizacja, teraz ten folder nazywa się jakoś inaczej bo jest csstroke download i coś jeszcze, a ss'y zapisują się w folderze csstrike czy coś podobnego ;)

 

 

Przy zaktualizowanym steamie ss-y zapisują się w tym folderze : Dysk C ->Program Files -> Steam -> Steam Apps -> common -> Hailf-Life -> cstrike   TU się zapisują ss-y

 

 

Wiec mam problem ze STEAMEM klikam na niego to pokazuje mi sie okno logowania wpisuje haslo i STOI NIC SIE NIE LADUJE i po 5 minut pisze ze PROBLEM Z INTERNETEM jak internet mam caly czas;/pomoze ktos?robilem reinstal usunołem ze steama CLIENTREGISTRY(czy jakos tak)i nic nie pomaga nie wiem co robic;/wnerwie sie to sprzedam tego steama i tyle bd ;/w pierwszym dniu działał normalnie nie wiem co sie teraz podzialo(mam windowsa 7 home pentium) u kolegi dziala normalnie;/

 

 

Hmm cofnąłeś steam do momentu sprzed aktualizacji ? Po czym zrobiłeś bieżącą aktualizacje ?

 

                      Tak

 

 

 

A więc tak jak cofnąłeś steam do momentu z przed aktualizacji po czym aktualizowałeś steama Możliwe że dostałeś bana na steam za podmianę plików itp . Przegoogluj to Gdzieś o tym czytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakies zepsute na moje oko raz dziala a raz nie.musze czekaj 5 lub 10 minut zeby mi sie pokazało BŁAD POŁĄCZENIA Z INTERNETEM i daje zacznij w trybie OFFLINFE i dziala steam moge grac;/a raz nie;/juz sam nie wiem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności