Skocz do zawartości

Podanie .::KanCiaK::. na admina !


KanCiaK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Cs-Classic.pl [CoD 45000lvl][NOWY SEZON]2. Nick: .::KanCiaK::.3. Imię: Kuba4. Wiek: 135. Znajomość Amxx(0/10): 9/106. Mikrofon(Tak/Nie): Tak7. Składka(Tak/Nie): Tak8. Czas spędzony na forum: 4h9. Opisać siebie: Jestem Kuba (KanciaK) , lubie grac w pilke nozna, grac w cs i zajmuje sie infomatyka.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Chciałbym zostac adminem serwa poniewaz chciałbym wam pomóc z czitami i chcialbym ogolnie rozkrecic serwer.11. Linki do reklam: ---12. Co zrobisz gdy: -Ktoś używa dopalaczy; Zwróce mu uwagę aby je wyłączył a za durgim ostrzeżeniem BAN. -Gdy ktoś nadużywa micro; Ban 5 minutes lub kick. -Nadużywa Kultury na serwerze; Ostrzeżenie a za 2 BAN na 30 min.13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Mam Steam ale mam też Non steam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Wiek: 13

5. Znajomość Amxx(0/10): 9/10

8. Czas spędzony na forum: 4h

9. Opisać siebie: Jestem Kuba (KanciaK) , lubie grac w pilke nozna, grac w cs i zajmuje sie infomatyka.<---- 13 lat informatyk (0_o) napewno dużo wiesz

11. Linki do reklam: --- BRAK !!!

13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):Mam Steam ale mam też Non steam :D

[glow=red]13 rozjebała hahahahahahah [/glow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE- wiek- amx haha, w twoim przypadku to najwyżej 5- mało h na forum- pkt 12. -.- Chłopie od kiedy sie mowi cziterowi o offniecie ? -.-- brak reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności