Skocz do zawartości

SKANDAL CZESC NASTEPNA


BanujeGimbus

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Wbijam jak dzik w drzewo

2.Nick admina/gracza który zawinił: vPerfect

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: polnoc okolo 15 grudnia

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Nie zdarzylem, bo dostalem bana na 5 minutek, a on pewnie wylaczyl to co mial :]

6.Opis sytuacji: BEDE PISAL Z CAPSEM, BO TO JEST KURNA JUZ NIEMOZLIWOSC. GRAM SOBIE GRAM, PRZEGLADAM PO GRACZACH GDY ZGINALEM, PATRZE NA PERFECTA I JAKOS MU KURNA DZIWNIE CELOWNIK LATAL I SZYBKO ZABIL Z FULLAUTO 2 Z ODLEGLOSCI BS'A NA A A BRAMA DO B. (DD2) GRAM SOBIE DALEJ PO CZYM PO WYGRANEJ RUNDZIE TEN OWY ADMIN OSKARZA MNIE O AIMA, CYTUJE (WYCINEK) "vPerfect : dziki masz aima" PO CZYM JA DO NIEGO NAPISALEM "aimiku japa" (MIALEM DO TEGO PRAWO, BO TAKA BYLA PRAWDA :) PO RAZ KOLEJNY ZADAJE PYTANIE, KOGO PRZYJMUJECIE TU NA ADMINA? NAVIGATIONA CHCE PRZEPROSIC PRZY NAJBLIZSZEJ OKAZJI, ALE TEGO JUZ TOLEROWAC NIE MAM ZAMIARU. DEMKA NIE MAM, SS'OW NIE MAM, NIE MAM NIC. ALE ZOBACZCIE HLTV, A WSZYSTKO SIE OKAZE.

 

[ Dodano: 2012-12-15, 00:25 ]

Powiedzcie mi, gdzie mozna znalezc demko z hltv, a z wielka przyjemnoscia zafunduje temu partacznikowi bana :] oczywiscie przyczynie sie do niego, bo sam dac nie moge.

 

[ Dodano: 2012-12-15, 00:29 ]

*SPEC* vPerfect : skond'

 

ThC ;) dropped

ThC ;) has left the game

RiKo dropped

RiKo has left the game

*SPEC* vPerfect : wiesz

 

*DEAD* KristoO : ladnie blokujesz vperfect

 

*** Per(L)a killed floower with a headshot from m4a1 ***

*SPEC* vPerfect : wh

 

*DEAD* RiKo : pa

 

*SPEC* vPerfect : ??

 

*SPEC* Wbijam jak dzik w drzewo : "skond" hahaha

 

* Runde wygrala druzyna CT!

*DEAD* Pr0F3sKa : y

 

*DEAD* KristoO : i do tego analfabeta

 

Diabelek killed Malina with awp

] record Perfect

recording to Perfect.dem.

PTB: Round ended, checking teams.

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Powod: '2ban za smianie obraze admina'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:39377946'

[AMXBans] Twoje IP: '31.11.206.172'

[AMXBans] ===========

 

[ Dodano: 2012-12-15, 00:32 ]

Data Gracz Admin Powód Bana Długość Komentarze Pliki Kicki

2012-12-15 Wbijam jak dzik w drzewo vPerfect 2ban za smianie obraze admina 30 Minut(y) 0 0 0

2012-12-15 TERRORMACHINE vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

2012-12-15 taz vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

2012-12-15 Player vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

2012-12-14 ToMeKk vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

2012-12-14 P.I.G.U.L.A;/ vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

2012-12-14 d vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

2012-12-14 Moord vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

2012-12-14 Mortyr Nusiak:) Wstaw screeny na cs-classic.pl Na zawsze 0 0 0

2012-12-14 a.MH aKa adrenaline~ vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 1

2012-12-14 CINEQ vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

2012-12-14 `ManianA.! vPerfect Wrzuc screeny na forum Na zawsze 0 0 0

 

[ Dodano: 2012-12-15, 00:33 ]

Nie za malo banow w jednym dniu?

11 banow za to, ze ktos byl od niego lepszy, a on na aimiku nie ogarnia

Prosze was ludzie... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja... Nie było mnie przy tym więc nie mnie oceniac... Jakbyś miał demko lub SS'y to by była sprawa jasna, rozumiem, że nie zdążyłeś nagrac ale bez dowodów cięzko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Ale po to jest HLTV. Jakbym wiedzial jak znalezc tam demko, to z wielka przyjemnoscia bym je znalazl. :) Niech ktos mi to wytlumaczy, albo ktos kto umie, niech sam to zrobi :]

 

[ Dodano: 2012-12-15, 12:11 ]

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Classic.xaa.pl

[AMXBans] Powod: '4 ban'

[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:39377946'

[AMXBans] Twoje IP: '31.11.206.172'

[AMXBans] =======================================

 

"4 ban" zalosne :] Jak juz mowilem. Niech frajer sie wypowie w tym temacie, bede go obrazal, bo debilizmu jak juz mowilem nie toleruje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo wczoraj, mówie do vPerfect coś Ci celownik skacze on miał aima na ciało dema nie zdążyłem nagrac bo wyszedł. Chyba moje zdanie wystarczy bo jestem adminem tego serwera i na mnie skarg nie ma ani nie było? Chociaż nawet skargi piszą na niego to jednak coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak :Grałem u kolegi dziwny cs.Wczoraj nic nie było I wiekszość zmieniłeś.Przezywałeś mnie kickInnego admina na 5minPotem znowu I znowu Arz doszło do godziny i ogarnij sięKrstio nie napisał do mnie blokuje tylko do FakeZmieniasz ładnie .SS czemu??Bo pisali na u@ i patrzyłem ich na spetcA co wy byście robili :Nie zrobie ss drą się i navigation i ty lato zaczynasz ...Jak robie ss to takie Drzewa drą Więc ogar większość kłamiesz myślisz że też nie umiem zmienić consol ogar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci pisalem, zalosny jestes. Jestes jednym wielkim gownem. Nie zmienilem nic z konsoli, a jak zmienilem, to daj dowody. Dzis tez grales na aimie, co tez masz dziwnego cs'a? Nawet jezeli grales u kolegi, to miales aima, to nie jest zadne usprawiedliwienie. "Asz" hahaha moge Cie wysmiac analfabeto. Pierwszy ban od Ciebie. 2 ban od Ciebie. 3 ban pff.. nawet nie bylo 3. 4 ban od Ciebie. Do szkoly matematyki sie uczyc. Wszystko jest na hltv, jezeli dziala... :) Ban jak sie patrzy.

 

[ Dodano: 2012-12-15, 12:56 ]

I tez posluchajcie sie Lata. Ludzie, gdyby nic nie mial robilbym taki temat? Nie, nawet bym nie zaczal z tym wszyskim. Lato jest z wami od wrzesnia i napewno nie klamie, a on? On jest od 9 grudnia i na aimie cisnie... Co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój niech jakiś moderator zamknie temat, bo się spam robi kłótnia nic nie pomoże i spam... Czekamy na Pawła i latek23. A Ty vPerfect bezszczelnie nie kłam na aimie na ciało fajnie się gra i to Ty się do szkoły analfabeto wybierz 15 lat nie masz tylko max 12 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę mam tu demko, które nie dawno nagrałem... Aima tu już na ciało nie widac tak jak przez parę ostatnich dni było go widac lecz tu jak on w domku wiedział świetnie, że ktoś tam będzie normalnie magia. Hmmm z aima na wh się przeżuciłeś? No, no.

http://speedy.sh/PpZen/vperfect.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności