Skocz do zawartości

Odznaczenia forumowe


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Nie wiem czy wogóle się da na tym forum ale fajnie bybyło np żeby były jakieś dodatkowe odznaczenia na forum np Poster lub coś w tym stylu Tak samo moża bybyło dodstawać jakieś prezenty za dobrą pomoc

 

 

Druga sprawa jest taka czy np jak mamy obojętnie jaki temat po lewej stronie swojego posta mamy obecną rangę Ciekawiej bybyło jakby były wyświetlone wszystkie nasze zdobyte rangi odznaczenia i prezenty . Poniżej dodałem przykładowy obrazek prezentu .

 

eg3k.png

 

 

 

Co wy o tym sądzicie ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam w sobie nie jest taki głupi :tongue: dodatkowe odznaczenia to można byłoby zrobić medale (graficznie) ze od 500 postów taki medal, od 1000 postów inny medal itd. Tak samo z lajkami, od x lajków taki medal.... Co do prezentów to jakby można było zrobić takie coś jak na gg, wchodzimy w jakiś profil i byłoby 'podaruj prezent' i np byłoby to miśki jakieś, uśmiechy,buźki, samochody, piłki i takie duperele. Ale z tym to chyba za dużo roboty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam w sobie nie jest taki głupi :tongue: dodatkowe odznaczenia to można byłoby zrobić medale (graficznie) ze od 500 postów taki medal, od 1000 postów inny medal itd. Tak samo z lajkami, od x lajków taki medal.... Co do prezentów to jakby można było zrobić takie coś jak na gg, wchodzimy w jakiś profil i byłoby 'podaruj prezent' i np byłoby to miśki jakieś, uśmiechy,buźki, samochody, piłki i takie duperele. Ale z tym to chyba za dużo roboty.

Ale wtedy byłby duży spam i by multi konta robili do lajkowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że jest to chyba zbędne po co wam więcej przecież macie rangi ? Po co dodawać kolejne ? Co za dużo to nie zdrowo ;').
Taka tam moja opinia. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sądzę że jest to chyba zbędne po co wam więcej przecież macie rangi ? Po co dodawać kolejne ? Co za dużo to nie zdrowo ;').

Taka tam moja opinia.

Myśle że są też osoby takie które wolą przesiadywać na forum i manniaczyć niż grać w cs Pamiętajcie czym forum bardzije aktywniejsze tym wiecej osób na serwerze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności