Skocz do zawartości

Ja :D ? ?


Semi

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 15+ :) 
Kontakt (GG/e-mail/steam): GG-Na forum , e-mail: [email protected] , steam: semigamerpl lub semihd1 
Kiedy zaczynałeś grę w cs: Dawno ;p z 5 około lat temu
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: No nie wiem xD znam wiele rodzajów haxów to chyba wystarczy ;p 
Ile masz wolnego czasu?: Całkiem sporo ;p
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Umiem rozpoznać przerobione ss nawet jak data się zgadza,myślę że przyda się ktoś w ub teamie jeszcze ;p
Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich):​ Będę szczery WIEEELUU xDDD WH,AIM.SH,RADAR,Multihack XD(grunt to nie kłamczeć :33 ) 

50 postów #Spełnione
50 godzin na forum #Spełnione
Minimum 15 lat #Spełnione
Minimum 2 miesiące na forum #Konto jest tak stare  chyba od początków forum "Użytkownik od 15 Oct 2012"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie powinienem wypowiadac sie w swoim podaniu ale jako na forum?Ha kpina codziennie jak tylko jestem na kompie jestem również na forum ... Wiec nie rozumiem waszego zdania moze chodzi wam o to ze nie spamuje bezsensownym off topić tylko pilnuje swoich dzialow co?Zanim cos napiszą e uzasadbijcie to a nie piszecie cos czego nie sprawdziliscid. Dzięki za uwagę. A danielek sie czasem konkurencji nie boi?. Nasrltepnym razem online users patrzcie. Gdyż nie mam zwyczaju sie wypowiadac w tematach wdlg mnie nie potrzebnych. Danielek mam ci przypomniec jaka ty miales aktywność jak pisales podanie? Napisane z telefonu gdyż po prostu nie mam neta,przeprowadzają sie do redy :|. Jeszcze raz dzięki za uwagę. Jeśli zlamalem regulamin tym postem proszę o warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności