Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

omg.

Lewy
 Share

Recommended Posts

1.Twój Nick: Lewy

2.Nick admina/gracza który zawinił: shiz'

3.Admin/Gracz : Admin co mnie dziwi =.=

4.Data i godzina: około 11

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://www.speedyshare.com/g66WE/lol.dem

6.Opis sytuacji: kolejny super admin (podobno ogar) lecial na haxach podobno jak dantus..

Minuty :

16:33 nie ma co najs , prosto na wroga

16:59 Zabil 2 i oczywiscie skad wiedzial że nikt juz tam nie bedzie przechodził ?

17:19 Oczywiscie wie że koles jest w dolnym trupie :)

20:10 No nie ma co kolega nawet aima odpalil :)

XD luhihuhuhuhu aima odapliłem :D dobre :D weż sie schowaj z tym demem :) dziecko bo szkoda mi cie naprade.... XD ogarnij sie i przestań płakac że cie karam XD na takiego jak ty nie musze sie odpalać XD i tak szczerze mówiac mam wyjebanego smierdzacego chuja na tą skarge...XD Nie bede płakał jak mnie wywalicie za czystą gre i te 11zl za admina to mi nie szkoda to jak dla mnie wydać na paczkę zapałek XD Co zemną zrobicie wasza sprawa GRAM CZYSTO tyle moge powiedziecZA STARY JESTEM NA PŁAKANIE.....:(BO KTOŚ SOBIE ZEMNA NIE RADZI I PISZE SKARGI OJOJOJOJO BIEDACTWO ;]

SHiZzz, Nad takim tekstem to twoja cała rodzina musiała pracowac , bo jeden człowiek by tego nie wymyślił ;O

Jeszcze wiecej tych "XD" proponuje ;)

Kogos matka kultury nie nauczyła

I TY SIE ODPIERDOL OD MOJEJ RODZINY SZMATO MAŁA KURWA OGARNIJ SIE CO PISZESZ I DO KOGO KURWA DZIECIAKU MASZ COŚ DO MNIE PISZ O MNIE DO MNIE I NIE MIESZAJ W TO MOJEJ RODZINY KURWO MAŁA

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines