Skocz do zawartości

Podanie.


FaLOW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

1. Serwer: #5 [Call Of Duty] Cs-Classic.pl [45001 LvL][COD:MW] | Pukawka.pl

2. Nick:  FaLOW
3. Imię:  Dawid.
4. Wiek: 17
5. Znajomość Amxx(0/10): 9/10
6. Mikrofon(Tak/Nie): Mam, ale chyba mi nie działa. W najbliższym czasie mam zamiar kupić nowy.
7. Składka(Tak/Nie):  Dla steam niby nie obowiązkowa.
8. Czas spędzony na forum: Mało, ale postaram się przebywać na forum więcej.
9. Opisać siebie: Jestem miłym, kulturalnym graczem, który szanuje inne osoby i traktuje każdego tak samo. 
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ponieważ gram często w cs'a, mianowicie teraz na tym serwerze i myślę, że zostanę tu na długo, bo sieć mi się bardzo spodobała. Gram przeważnie od 5 rano do 2 w nocy, czasami troche mniej, ale także dla tego, że miałem już na wielu sieciach admina i nigdy się nie skarżyli na mnie. Ogarniam bardzo dobrze i potrafię nawet przesiedzieć 10 mapek by wyłapać cheatera. Mam kulturę i znam ortografię. :)
11. Linki do reklam: 

12. Co zrobisz gdy: 

 -Ktoś używa dopalaczy; Wejdę na specta i jeżeli to będzie aim to najpierw nagram demko, a potem zbanuje. Jeżeli wh to dam ss'y.
 -Gdy ktoś nadużywa micro;  Dam 2/3 ostrzeżenia, a potem zbanuje na jakąś ilość minut w zależności jak tego nadużywa.
 -Nadużywa Kultury na serwerze;  Ostrzeżenie, a jeżeli się nie dostosuje to niestety, ale dam mu bana.
13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): STEAM

 

Nie patrzcie na to, że jestem krótko na serwerze. Zmieni się to. Jutro cały dzień będę grał, i przez następne tygodnie tak samo, więc myślę, że warto by było dać mi admina chociaż na okres próbny :)

 

Z uszanowaniem Dawid

 

Co do składki, to mógłbym ją płacić, ale wtedy kiedy akurat będę miał kase. W tym miesiącu niestety wydałem na potrzebne mi rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności