Skocz do zawartości

propozycja meczów adminów serverów


Luke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Mam pewien pomysł, co wy na to aby zagrać coś w stylu "ligi serverów", admini serverów na cs-classic by rozegrali mecze i wyłonili najlepszą druzyne admnów serverów. Czyli np admini #7 graja z #1 i analogicznie inni :P poozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nie

Po 1 moim zdanie potrzebny byłby serwer z hasłem

Po 2 na serwerze mógłby się zrobić lekki burdel

Po 3 większość adminów "nie mogła by" uczestniczyć w tych rozgrywkach z powodów oczywistych czyli lenistwo xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak!!!!

Przydało by się

Pamiętam że jakiś czas temu Danielek chciał coś podobnego zrobić ale mu to nie wyszło ;( , nikt o tej porze czasu nie miał i nie mogli wbić (mecze były o 20/21 chyba).Ale jak by się zrobiło w godzinach np:17-19 to by było oOK.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAAAAK XD dobre by to było :D tylko trzeba by było ustalić konkretną godzinę, a tak w ogóle to już najlepiej po feriach jak wszyscy wrócą, teraz po świętach niektórzy już zabalowali więc trzeba troche odczekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłby ktoś kto 'uważa' że zrobi wszytko od początku do końca tak jak powinno być ( nie jak ostatnio ) to czemu nie :)

nooom :D Jak Luke zajmiesz się tym to czemu nie ;p. byś musiał kupić/albo masz serwer 11 slotów prywatny i ts3 najlepiej ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że aby takie cos zorganizować trzeba kupować server..  można wykorzystać jeden z CS-classic.pl przecież takie meczyki to promocja dla servera i jego użytkowników. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że aby takie cos zorganizować trzeba kupować server..  można wykorzystać jeden z CS-classic.pl przecież takie meczyki to promocja dla servera i jego użytkowników. 

 

Ale napisałeś że tylko mecz adminów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mecz adminow ;d a użytkownicy siedzą na hltv i oglądają, robią zakłady bukmachaerskie, ktory z ich ulubionych serverów zwyciezy ;d reklamuja.. same plusy ;d 

a co do samej organizacji.. 

kazdy z serverow ma ponad 5 adminow... mysle ze nie jest problemem ustalenie godizny ktora by kazdemu pasowała.. aby zagrac 5 na 5. do tego zrobi się tabelke najprostszą i gitara.

nie robimy eswc.. tylko najprostszą alternatywę dla ciągłego grania zwyklego.. taka ciekawostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne losowanie drużyn dobre by było.

I oczywiście kary za nieuczestnictwo bez zapowiedzi.

I to by było dobre :0 losowe drużyny z adminów i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba sie zastanowić co chcemy :D Bo tutaj padł pomysł "ligi adminów", ale dla mnie to mógłby być ogólniedostępny turniej...

ale wtedy był by syf, to samo co robił Danielek,większość by nie weszła,a jak admin by nie wszedł to by miał za to jakąmś karę, a nie co zrobisz userowi? Czekamy na -_- co o tym sądzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy był by syf, to samo co robił Danielek,większość by nie weszła,a jak admin by nie wszedł to by miał za to jakąmś karę, a nie co zrobisz userowi? Czekamy na -_- co o tym sądzi.

Można dać bana na tydzień 2 i blokade na forum ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać bana na tydzień 2 i blokade na forum ^^

No też można ale to by musieli być stali userowie naszej serwerowni co są często, a nie raz na rok.

/TO czekamy na -_- :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności