Skocz do zawartości

propozycja meczów adminów serverów


Luke

Rekomendowane odpowiedzi

Purplewolf to samo na dr :D, więc może DR vs. ZM xD

 

 

Luke nie mamy szans xD

 

to nie chodzi o szanse i ich brak :) to ma byc zabawa ;) a pozatym każdy kto ma admina musi cokolwiek ogarniac ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczekajmy na karola, zobaczymy co z tym serwerem, a później zprecyzujesz dokładnie jakie zasady i forma itp ^^

ja rzuciłem pomysł :) a co do precyzowania i zasad polecam wspólne osiągniecie konsensusu :)  jedyne na czym by mi zalezało to mowie admini serverów na admow z innego :) :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej za tylko dostępne pory a nie jakies 15 w tygodniu proponuje w czasie pt-nd

Wątpie że kary dla adminów by coś dąło kto by serwerów pilnowal? :O

Więc można by jakoś sie zgadać po prostu , z serwerem to nie problem,:)

Jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łołołooo za duży burdel się tu robi. Ktoś napisał że czekamy na Karola więc czekamy.

Proszę żeby pod moim postem nie było żadnego komentarza bo będzie mega spam i Karol ten post zamknie z niepowodzeniem. Jak się zgodzi to napiszę co i jak to wszystko ma wyglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś takiego,a potem każdy z każdym :D tylko że bf2 i dd2 to koxy ;p bo na codzie walisz fullauto :D więc na początku nie mają szans np: dd2 vs zm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shenzi, na cod modach widziałem też paru wariatów AWP, gruby po prostu zrobić tak jak ktoś wyżej pisał

DR-ZM
COD - COD
BF- DD2

Myślę że jest to świetny pomysł i czas gdzie można się trochę że tak powiem, podenerwować, pośmiać i pokazać skilla :). I Jestem ZA by user mógł brać udział, tylko stały. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice byłby spore, albo jak ktoś umie grać to sami wiecie jak jest..

 

Pomysł dobry albo bez opieki nad tym i kar się nie obędzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice byłby spore, albo jak ktoś umie grać to sami wiecie jak jest..

 

Pomysł dobry albo bez opieki nad tym i kar się nie obędzie 

Już coś wiesz o tym. Ale to prawda bo to bez Sensu,napracowałeś się i każdy to miał "w dupie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę postawić wam serwer i TS lecz jestem nawet pewien że nie wypali bo napewno jakiś admin zgłosi się i nie przyjdzie a później będą walić jakieś bajki itd. gdyby H@ serwerowni zrobiła jakieś kary za nieobecność osób zapisanych to mogę podjąć się postawienia serwera i TS ( Posiadam autorskie paczki na server MIX ). Z porządkiem na forum pomógł by mi napewno Blaze, nie ? :)

 

 

P.S : Może nie jestem adminem ale zaufanym osobą z tego forum. Pewnie dużo osób mnie nie pamięta ale to ja pierwszy zrobiłem mixa lecz nie wypalił przez Blipa i spółkę, nie będę tu teraz tłumaczył co się stało itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności