Skocz do zawartości

propozycja meczów adminów serverów


Luke

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo Ciekawa propozycja jestem za tym by można było zrobić mecze po między adminami , ale natomiast dobrze by było jak by każdy na tym skorzystał ;]

To jest propozycja dla adminów, więc nie wiem po co się wypowiadasz.

 

A co do tej propozycji niech się Administrator teraz wypowie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po prostu chciałem napisać że gościu bardzo dobrze to opracował w sprawie "Propozycji meczów pomiędzy adminami " chyba nie jest zabronione odezwanie się w tym temacie czy też podziękowanie  więc proszę nie mieć pretensji do mnie bo nie mam zamiaru się z kimś użerać chcę być miły dla każdego bez wyjątku ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli jakaś osoba załatwi serwer i się tym zajmie to proszę bardzo.

Ja sam tego nie zorganizuje bo było takich "turniejów" chyba z 10 i tylko kilka wypaliło, a ja potem wychodziłem na idiotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fresh zapowiedział że może załatwić serwer  do gry i serwer TS, widziałem też, że ma dobry regulamin i wgl wie o co chodzi. Ja moge pomóc  w trzymaniu porządku w temacie zgłoszeniowym i odpowiadać na pytania na forum. Także myślmy ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Mam admina na dwóch serwerach ( ZM i Cod 101 lvl) i gdy będzie Serwer Zm vs Serwer COD 101 lvl to w którym mam być ? xD

 

Albo zrobić admini vs gracze. Znaleźć serwer minimum 32 sloty, znaleźć chętnych 16 adminów i 16 graczy i zacząć zabawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności