Skocz do zawartości

propozycja meczów adminów serverów


Luke

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę postawić wam serwer i TS lecz jestem nawet pewien że nie wypali bo napewno jakiś admin zgłosi się i nie przyjdzie a później będą walić jakieś bajki itd. gdyby H@ serwerowni zrobiła jakieś kary za nieobecność osób zapisanych to mogę podjąć się postawienia serwera i TS ( Posiadam autorskie paczki na server MIX ). Z porządkiem na forum pomógł by mi napewno Blaze, nie ? :)

 

 

P.S : Może nie jestem adminem ale zaufanym osobą z tego forum. Pewnie dużo osób mnie nie pamięta ale to ja pierwszy zrobiłem mixa lecz nie wypalił przez Blipa i spółkę, nie będę tu teraz tłumaczył co się stało itd.

Napewno bym pomógl na forum, kiedyś już o tym nawet myśleliśmy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że fajny pomysł ale dd2 nie powinien brać udziału bo i tak to wygrają:)

 

Rozwiń swą myśl, jeżeli myślisz że admini z DD2 grają lepiej to się mylisz, założę się że admini np. z COD'ów nie graja tylko tam i pewnie grają jeszcze na FFA itd. Jak wszyscy admini to wszyscy, oni nie są gorsi od pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wyjście.. 

 

kto się zadeklaruje grac.. wpłaca 10 zł na konto załóżmy h@. kto nie przyjdzie kasa przepada... taka kaucja :]

wątpie żeby to przeszło ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla chcacego nic trudnego .. ludzie jest 21 wiek :] to raz.. a dwa jestesmy powaznymi ludzmi.. umawiasz sie zalozmy tydzien wczesniej na 20 wieczorem i jestes. szanujmy sie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe płacić 10 zł za konkurs jeszcze mnie nie porąbało.

Widzicie, właśnie dlatego takie coś nie przejdzie. Niektórzy ludzie nawet nie rozumieją :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wyjście.. 

 

kto się zadeklaruje grac.. wpłaca 10 zł na konto załóżmy h@. kto nie przyjdzie kasa przepada... taka kaucja :]

napewno nie 10 zł za gre hahaha. napewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja to napiszę. To wygląda tak xD

Mój pomysł wygląda tak że administracja dobierze 6 grup po 5 graczy + 2 rezerwowych. Na serwerze założone by było hasło które znali by tylko drużyny adminów. Na początku każda drużyna zagra ze sobą a następnie zostanie wyłoniona 4 z której do finału dostaną się 2 drużyny które będą walczyły o 1 miejsce. Serwer ts3 i serwer cs trzeba będzie skombinować itp. Dla adminów którzy się zobowiązali i nie uczestniczyli w meczu zostanie odebrany admin. Każda drużyna będzie miała kapitana i vicekapitana. Musi mieć swoją nazwę np. rudzi itp. Jeżeli kogośnie będzie na meczu musi mi napisać na pw abym mógł napisać na forum skład drużyny  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności