Skocz do zawartości

[UB]Ub by Gruby Admin no Ogar


GrubyKox

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :Gruby
Link do SSów :Brak :/
Wycinek z konsoli(bez IP)* :[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Gruby 
[AMXBans] Reason : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 747077367 ' 
[AMXBans] ======================================

Serwer :FFA ONLY DD2 INFERNO NUKE 
Link do bana: Proszę o szybkiego ub , raz że nie ma żadnych ssy czy też demka następnie miałem robione 3 razy ssy więc jestem czysty o co chodzi , proszę ogarnijcie tych adminów bo to co się dzieje to jest porażka dostawać 3-4 razy ssy następnie ub i znów ban jeszcze bez dowodów ??? Proszę was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie śmiechu , po prostu widzę że admin który mi dał bana nie zrobił demka ani ssy nie będę czekał wiecznie na ub proszę te sprawę wyjaśnić szybciej dobrze dziękuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no no ty gościu jesteś jakiś dziwny. Myślisz że masz sługusów przed sobą... nie K***a !
http://www20.zippyshare.com/v/69609179/file.html nie wiem czy to coś wniesie ale to moje "prawie jedyne" a w razie czego na pewno nie ostatnie.


z tym że to nie mój ban więc czekamy na kolejnego admina 24h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem KaeR twojego wzbudzenia i takiego rozczarowania , bo to się robi denerwujące 3 razy miałem robione ssy co po 1 min wstawione czyste same ub teraz baned i jeszcze nie wiadomo czy demko jest coś mi się wydaje że go nie ma :P

 

Czy ja komuś rozkazuje by już wstawiał demko chyba jasne że skoro nakręcasz demko czy też zrobisz ssy wstawiasz je to nie jest 1h roboty tylko nie całe 2 min :/ i proszę nie bulwersuj się do mnie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat nie jest zamknięty i mam możliwość pisania w nim postów więc się wypowiadam, jeśli wam to nie pasuje to zablokujcie możliwość pisania postów w tym dziale przez zwykłych graczy ... 

 

@ten dział nie ma regulaminu... po 2 nie życzę sobie żeby ktoś pisał do mnie z włączonym capsem i wykrzyknikiem na koncu nawet jeśli to jest admin ... pokaż trochę kultury 

Edytowane przez SmokeAndFly
Jest to zakazane. NIE WYPOWIADAJ SIĘ JAK NIE ZOSTANIESZ O TO POPROSZONY!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności