Skocz do zawartości

Franck Ribery: wygrałem wszystko, Ronaldo niczego.


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik Bayernu Monachium Franck Ribery nie może zrozumieć dlaczego Złota Piłka za poprzedni rok nie trafiła w jego ręce, a do Cristiano Ronaldo.

eb1e68a82bfa84069e04b5d8fc4f246f.jpg

- Wygrałem z moją drużyną i indywidualnie wszystko, a Ronaldo niczego w 2013 roku. Nie jestem z tego powodu smutny, ale to jest coś, co boli mnie w sercu - przyznał szczerze w rozmowie z "Abendzeitung" rozgrywający reprezentacji Francji.
 
- Nie chcę być źle zrozumiany, czuję się dumny z tego powodu, że jestem wśród trzech najlepszych piłkarzy świata, ale wydaje mi się, że zasłużyłem, aby wygrać i tak też uważa większość osób - podkreślił były piłkarz Olympique Marsylia, który również ma zastrzeżenie do "11" UEFA, w której brakuje zawodników drugiego finalisty Ligi Mistrzów.
 
- Wywalczyliśmy pięć trofeów, napisaliśmy historię, komu to się udało wcześniej? Brakuje mi również piłkarzy Borussii Dortmund. Nie wiem dlaczego nie ma jeszcze Lewandowskiego czy Goetze - zastanawiał się jeszcze Franck Ribery.
 
źródło:AS info
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie chodzi oto że lubi, chodzi o fakt że Messi z Barceloną tez z dupy zdobywal te trofea.
Wkurza mnie fakt że 11 jest prawie cała złożona z Barcy, a prawda jest taka że niektórzy zawodnicy z Barcy nie powinni się tam znaleźć.

 

Co do nagrody to można powiedzieć że gdybym ja miał ją dawać to miałbym problem z wybraniem ale według mnie Ronaldo zasłużył po tylu latach na tą złotą piłkę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobrze,że nie rozdawałeś tej nagrody ^^ tylko zajmujesz się siecią :D

Messi nie bo miał kontuzje ? I tak dla mnie jest on lepszy od tego Ronaldo całego...

Całe szczęście,że z realu nie było prawie całego składu... Barcelona bez Messiego sobie radziła,a real bez Ronaldo już miałby ciężo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał też przyznawać nagrodę to też by dostał ją ode mnie Ronaldo.

Nie każdy się z tym zgadza, jedni są fanami Barcy jednia Realu.

Ale po co się o poglądy kłócić. O gustach się nie dyskutuje ^_^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za Barcelona ale wydaje mi sie ze Ronaldo zasluzyl na zlota pilke  ktora jest dawana  za rok a nie caloksztalt wiec messi wziazku z kontuzja odpadal a Ronaldo prezentowal dobra forme przez caly rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności