Skocz do zawartości

SHIZ - zbanowanie admina ?


es.cfg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,muszę przyznać że zdziwiło mnie i to bardzo zbanowanie admina Shiza na forum ma warna, na grze ma bana ludzie jak możecie robić między sobą ? Przecież chłopak tez dawał coś z siebie w ta gre/serwer dlatego takie zachowanie jest po prostu dziecinne (proszę nie prawcie mi tu tekstów że kogoś obrażam - ja po prostu stwierdzam fakty). Tak się nie robi. Nie miałem gdzie ująć wątku (jeszcze nie jestem ogarnięty aż tak z tym forum).Z tego co wiem to shiz obraził innego gracza ale tylko z tego powodu że ktoś mu cisnął na rodzine. Tak czy siak każdego czasem poniesie jednak nie wierzę w to że od razu leci warn. Czy może ktoś mi wytłumaczyc zaistniałą sytuacje ? Shiz ma blokade na forum/serwer więc nie odezwie się w sprawie. PozdrawiamZwracam się z prośba o zniesienie bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, to jest nie sprawiedliwe, shiz NIE ZNOSI !! jak ktoś zaczyna mówic o jego rodzinie.. Zresztą myślę, że nie tylko on.. Lewy sam sprowokował go w tej sprawie zaczął coś o rodzinie gadac a ja wiem, że shiz tylko na temat jego rodziny od razu wybucha :D Więc moje zdanie to powinniście zdjąc mu warny bo on niczemu nie zawinił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie znosze jak sie wyzywa mnie od dzieci , ja napisałem skarge bo jechał na haxach , wyzywa mnie od dzieci i ja jestem winien ? smieszne.. jeszcze go może mam przepraszac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie znosze jak sie wyzywa mnie od dzieci , ja napisałem skarge bo jechał na haxach , wyzywa mnie od dzieci i ja jestem winien ? smieszne.. jeszcze go może mam przepraszac ?

w niektórych momentach takich jak np ten jak dziecko się zachowujesz. Nie pisze tu o tym abys go przepraszał. Poruszam inna kwestię. Człowiek który jest adminem z dnia na dzien zostaje odcięty od serwera - czy tak się robi ? Nie znam szczegółów ale co by nie było najpierw leci brak uprawnień później dostęp a nie taka wyjebka... z drugiej strony to 80% graczy to dzieci i co z tego ? Masz dowód osobisty ? Jeśli ciśniesz komuś po rodzinie to nie sądzę.Pytanie kto jest w stanie odbanować Shiza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt , spójrz na demo i zobaczysz. Pozatym rób więcej takich tematów to i ty dostaniesz bana i na tym sie skończy , I gdzie ja jade po jego rodzinie !? Że napisałem że cała rodzina nad jego tekstem pracowała to jest jechanie odrazu ? Zasługuje na 6 warnów pan shiz. Dziekuje dobranoc temat bez sensu. Obejrzyj demo i całą skarge na shiza i potem sie wypowiadaj.I jeszcze wulgarniej powinien 1 post napisac.Ostatnie moje słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ostatnio ode mnie bana na servie z powodem wrzuć SS na forum i jakoś nie widzę do tej pory tych SS'ów. Ja do Niego nic nie mam osobiście jednakże wykonuję moje obowiązki. Jego gra wydała mi się podejrzana, zrobiłem SS'y, proste. A co do warnów to zasłużył na nie. Jak się nie czyta regulaminu to już tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże robicie problemy teraz wy chyba najpierw działacie a później myślicie.Było zrobić demko nie jedna a wiele najlepiej admina poprzez admin ESP, później jeśli coś naprawde miał to ss nie doda i bedzie płakał że "ss nie było na kompie, dajcie ub ja admin" W tym oto momencie dajecie demka i albo czysty albo DOWIDZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niech wstawi screeny co do banowania adminów to Skrillex dostaje ostrzeżenie.I teraz jeżeli zobaczę że admin zbanował admina to się to kończy utratą admina.Ja tu też nie widzę problemu,Schizz(czy jak mu tam) może wrzucić te screeny i więcej się ta sytuacja nie powtórzy,a ja nie widzę by coś zrobił w tym kierunkuDałem mu dostęp do forum ale te warny były słuszne i TYLE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności