Skocz do zawartości

Shiz ban


es.cfg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,muszę przyznać że zdziwiło mnie i to bardzo zbanowanie admina Shiza na forum ma warna, na grze ma bana ludzie jak możecie robić między sobą ? Przecież chłopak tez dawał coś z siebie w ta gre/serwer dlatego takie zachowanie jest po prostu dziecinne (proszę nie prawcie mi tu tekstów że kogoś obrażam - ja po prostu stwierdzam fakty). Tak się nie robi. Nie miałem gdzie ująć wątku (jeszcze nie jestem ogarnięty aż tak z tym forum).Z tego co wiem to shiz obraził innego gracza ale tylko z tego powodu że ktoś mu cisnął na rodzine. Tak czy siak każdego czasem poniesie jednak nie wierzę w to że od razu leci warn. Czy może ktoś mi wytłumaczyc zaistniałą sytuacje ? Shiz ma blokade na forum/serwer więc nie odezwie się w sprawie. PozdrawiamZwracam się z prośba o zniesienie bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, to jest nie sprawiedliwe, shiz NIE ZNOSI !! jak ktoś zaczyna mówic o jego rodzinie.. Zresztą myślę, że nie tylko on.. Lewy sam sprowokował go w tej sprawie zaczął coś o rodzinie gadac a ja wiem, że shiz tylko na temat jego rodziny od razu wybucha :D Więc moje zdanie to powinniście zdjąc mu warny bo on niczemu nie zawinił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły dział a po 2 no w sumie jakaś tam racja jest ale z forum się wylatuje jak się dostaje 6 warnów a nie 1.Pozdrawiam ide grać w bf3:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, to jest nie sprawiedliwe, shiz NIE ZNOSI !! jak ktoś zaczyna mówic o jego rodzinie.. Zresztą myślę, że nie tylko on.. Lewy sam sprowokował go w tej sprawie zaczął coś o rodzinie gadac a ja wiem, że shiz tylko na temat jego rodziny od razu wybucha :D Więc moje zdanie to powinniście zdjąc mu warny bo on niczemu nie zawinił.

więc kto odpowiada za warny i kto może je znieść ? osobiście pracując z kimś na jednym stanowisku nie zgnoiłbym drugiej osoby od tak sobie. ktos tu daje niezły przykład... ręce opadają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale ja tez jestem za odbanowaniem shiza poniewaz jako jedyny sposrod 2 moze 3 adminow ogarnial cokolwiek na tym servie a po drugie bylem sam swiadkiem jak lewy prowokowal shiza wiec wg mnie jak mialby byc ban dla ktoregos z nich to z cala pewnoscia dalbym lewemu ale jestem za tym aby nikt z nich nie ucierpial i bylo normalnie ;] Pozdrawiam Hajcik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności