Skocz do zawartości

Diabeł


SHOX

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: Dust2 , inferno , nuke

2. Nick: w karty z diablem gra

3. Imię: Arek

4. Wiek: 18

5. Znajomość Amxx(0/10): 10/10 , jeżeli nie wliczacie w skalę pisania  pluginów,

6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak , są jednak pewne problemy związane ze starą kartą dźwiękową ,

7. Czas spędzony na forum: 10 godzinek

8. Opisać siebie: Hmm , a więc.. Mam na Imię Arek , interesuje się MovieMaking'iem  , grafiką , Piłką nożną oraz sztuką walki Dfendo. Jestem miły, opanowany , jednak gdy ktoś gra na nerwach potrafię być i chamski. Nie jestem jednostronny oraz nie wdaję się w konflikty z graczami, dziś oddałem jednemu szczęściarzowi z serwera moje konto steam = )

9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Gram sporo po nocach , wtedy właściwie nie ma Adminów , a grasują cziterzy , chciałbym pomóc w potępieniu niechcianych graczy, oraz odciążyć obowiązkami obecnych Administratorów,

10. Co zrobisz gdy: 

 -Ktoś używa dopalaczy; W zależności od używanego rodzaju czita. Aim , SH wiadomo , ban pernamentny , natomiast w przypadku WH screeny

 -Gdy ktoś nadużywa micro; Upomnienie/kick , ban 5 min. Nie poskutkuje 30 min itd..

 -Nadużywa Kultury na serwerze; Hmm w sumie , to od tego jest plugin maskujący wulgaryzmy , natomiast jeżeli ktoś zacznie obrażać drugą osobę , zareaguję nagradzając kickiem / banem

11. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam od 2004r

 

Wymagania:

 

 

~Wiek 16+ +

~Mikrofon(nie wymagane aż tak) 

~Minimum 20 godzin gry na Serwerze +

~Kultura +

~Obsługa amxmodmenu w jednym palcu +

~Użytkownik pisząc podanie powinien mieć ZERO WARNÓW NA FORUM +

~Aktywność na forum(nie jest ważna aż tak) +/-

~Oczywiście kreatywność i umiejętność ogarnięcia serwera +

 

 

Mały bonus:

 





















 

Co do warna - Czytać

 

Reklamy w podaniu , a w prośbie o zdjęcie warna są inne !!!

 

ps. Proszę o uargumentowanie swojej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bywam obecnie często na serwerze, dlatego też nie bardzo Cię z niego kojarzę. Podanie ładnie napisane, widać że nie zrobiłeś tego na odpi****l. Jestem skłonny dać Ci szanse, abyś się wykazał ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże TAK

-ogarnięty gracz

-mało wygranych godzin na servie, ale aktywny więc szybko to się zmieni :)

-"mały bonus" :)

-potrzeba nowych adminów, szczególnie w nocy

-wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator powinien rozdać warny, za spamowanie w podaniu.

@Edit Nie rozumiem wypowiedzi użytkownika "Tato wyłącz pralkę...". Żadko on bywa na serwerze jak również Romet albo jakiś SerG, a najwięcej majądo powiedzenia. SereG składał podanie na admina Cod (http://forum.cs-classic.pl/topic/14862-podanie-sereg/#entry86044) i ma przegrane ~8 godzin to dlaczego Tato chce dać mu szansę, natomiast w tym podaniu mamy podobny przypadek gracza, który ma ~8 godzin przegranych i już się na niego rzuca.

Jest jedna bardzo prosta zasada. Skoro nie gram na serwerze ,np. FFA to się nie wypowiadam w tematach z nimi związanymi, a tym bardziej jeżeli chodzi o wybór admina!

Sorry za spam, ale strasznie mnie denerwuje ta hipokryzja. Dlatego chciałbym, aby moderatorzy wynagradzali takich spamerów co nie mają nic nowego do powiedzenia, a kopiują tylko co inni napisali.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: w karty z diablem gra: 9/10h. Odpadasz.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Wiadomość Automatyczna

 

 

Ten temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2[Only DD2/Inferno/Nuke] Cs-Classic.pl| | Pukawka.plFFaPodania" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności