Skocz do zawartości

Podanko by -=HeinekeN=-


-=HeinekeN=-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA.

2. Nick: -=HeinekeN=-
3. Imię: Marcin.
4. Wiek: 16.
5. Znajomość Amxx(0/10): 7.
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.
7. Składka(Tak/Nie): Mogę się składać ale tylko poprzez SMS.
8. Czas spędzony na forum: Wchidziłem na forum kilkadziesiąt razy lecz nie miałem konta ale teraz mam
9. Opisać siebie: JestemJestem spokojny, wyrachowany, towarzyski. Lubię pograć w dobrym towarzystwie, na dobrym serwerze. Uczęszczam do technikum samochodowego, mam dużo zainteresowań, lubię sport głównie piłkę ręczną, koszykówke i piłke nożną, gotowanie, pływanie, podróżowanie, jest tego wiele. Gdy nie jestem w szkole uprawiam sporty, gram też dużo w Cs'a. Mój staż w cs to 3,5 roku z przerwami. Miałem też admina na kilku serwerowniach komendy i to wszystko :D.
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Chciałbym pomóc w rozkręceniu serwera FFA.Ponadto często siedząc na serwerze wchodzić na inny serwer sieci w celu znalezienia jakiegoś administratora.Daje słowo ,że nikt nie będzie pisał żadnych skarg na forum co do mojej osoby ,ale wszystkich graczy będe traktował równo . Nie lubię cziterów którzy uprzykrzają nam grę. Chcę wstąpić w szeregi administratorów by utrzymać porządek na serwerze. W adminowaniu mam doświadczenie około 3-letnie, więc potrafię rozpoznać cheatera tongue.png Nigdy nie było ze mną żadnych "nieprzyjemnych sytuacji" z jakimkolwiek innym graczem. Jestem nastawiony pozytywnie do wszystkich. I uwaga, teraz najważniejsze: potrafię posługiwać się poprawną polszczyzną, co w dzisiejszych czasach rzadkość wink.png
11. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; Staram się znaleść jakiegoś admina żeby mu o tym powiedzieć. Nakręcam dema, które wrzucam na forum po czym winowajca zostaje ukarany.
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Staram się go uspokoić( oczywiście nie wulgarnie), żeby przestał lub zgłaszam do adminowi.
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Staram się go pouczyć że na serwerze obowiązuje kultura i że wszyscy są wobec siebie równi
12. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, więc tylko osoby grające na FFa (w tym admini) niech się wypowiedzą, bo może być tak że GT cie nie liczy a masz koło 30h. Wymagania są ale jak dopiero pare osob potwierdzi dam ci tak, + reklamy masz zrobić i posiedzieć na forum oraz sie uaktywnić 

 

// Admin FFa - Blaze, polaczekkk i kto tam jest ;) .. czy on gra na FFa długo? czy świeżak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze tam nie gra, tylko wchodzi gdy jest cziter...

 

Ostatnio mniej siedzę na serwerze ale Cię nie kojarzę. Moim zdaniem jeszcze nie, po udzielaj się na forum. Bo pewnie nie wiesz co sie dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne podanko, ale jakoś cie nie widzialem. Może grasz pod innym nickiem? Narazie na NIE.

@ Danielek a co ty mozesz wiedzieć jak przez ostatni tydzien maximum siedziales 30 min ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności na serwerze.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności