Skocz do zawartości

Może jakieś mix'y miedzy graczami ???


Hajdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycje do tej serwerowni może mogła by zorganizować mały turniej 5on5 dla graczy (oczywiście na mapach turniejowych takie jak np dd2, nuke, inferno, train, mirage ,tuscan) co wy na to ???? to jest tylko propozycja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszą być na to chętne osoby :)

 

Zobaczymy jak wypali ten "mix" admini vs admini

Karol o ile w ogóle wypali... Już jakiś admin nie może grać,zaraz też ktoś odpadnie (oby nie) bo fajnie się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego od początku nie zrobiliście takiego turnieju, czy to STEAM czy NONSTEAN czy też admin. Dla mnie nie ma ŻADNEJ różnicy ;).
Oczywiście jestem na tak, więcej szans jest na to że wypali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

James0v, chodzi ci oto czemu wcześniej nie było? 
Jeżeli tak to odpowiedź jest prosta, było takich konkursów sporo, a wypaliły z dwa/trzy ? (sklerotyk ze mnie)
Ja nie "finansuje" takiego czegoś bo znowu wychodze na idiotę bo osoba która to załatwiała napotkała problem ...

 

Chcę zobaczyć jak wyjdzie z tym turniejem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol o ile w ogóle wypali... Już jakiś admin nie może grać,zaraz też ktoś odpadnie (oby nie) bo fajnie się zapowiada.

To nie jego wina, że ma trening znajdzie się ktoś zamiast niego, no ale szkoda... :> . Turniej spoko się zapowiada :>. I mam nadzieje, że nikt więcej nie odpusci i bedzie gral... Bo się świetnie zapowiada, no ale nie możemy przewidzieć co się stanie. Oby wypalił ten turniej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności