Skocz do zawartości

Nieodpowiedzialny admin?


Antonio Mateczny

Rekomendowane odpowiedzi

30.01.2014 - 18:22 ssy + ban perm -> wrzucam i ub, wracam na serwer

 

30.01.2014 - 19:55  ban perm za 'czitowanie', bez ssów tym razem.

Wrzucam szybko prośbę o ub, admin zwleka z wrzuceniem dowodów na mnie - a ma na to wg regulaminu 24h.

Czekam, czekam, czekam... a żadnego dowodu na mnie nie ma.

Cisza ze strony owego admina, zostałem odbanowany z powodu braku dowodów.

 

Więc teraz ja się pytam gdzie odpowiedzialność admina? Schował głowę w piasek?

 

Czy to niekompetencja admina? Nie potrafi wrzucić demka? Przyznać się do błędu, a może złośliwości?

 

Zapraszam do dyskusji o bezkarności, niekompetencji i nieodpowiedzialności adminów na tym serwerze :)

Macie może inne przykłady innych adminów? Mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieodpowiedzialny admin. Być może zrobiłeś mu coś kiedyś i chce się zemścić. Ale to pomoże mu tylko w utracie admina i nic więcej. Ciekawe, czy się wypowie tutaj :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja jest tutaj na bardzo wysokim poziomie zwlaszcza ci na NS,przekonalem sie o tym kilka razy.......pro elo hajterzy chodzacy 20 cm na chodnikiem:)

Ogolnie serwer jest spoko,jedynie administracja do wymiany jak nasz polski rząd:)

Edytowane przez -_-
Na serwerze Steam'a nie ma chyba tlylko Kaer., reszta ma adma na SID
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antionio nie wiem czemu napisałeś ten post, skoro tłumaczyłem Ci na PW. Jest 'lista' z takowymi wykroczeniami adminów, którzy nie wrzucają demek itp. Nie było dowodów dałem ci UB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Antionio nie wiem czemu napisałeś ten post, skoro tłumaczyłem Ci na PW. Jest 'list' z takowymi wykroczeniami adminów, którzy nie wrzucają demek itp. Nie było dowodów dałem ci UB... 

i kolega poleciał na listę.

 

 

Pan antonio podobno ma zebrać dowody na tego admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antionio nie wiem czemu napisałeś ten post, skoro tłumaczyłem Ci na PW. Jest 'lista' z takowymi wykroczeniami adminów, którzy nie wrzucają demek itp. Nie było dowodów dałem ci UB...

Proszę nie spamować. (normalny użytkownik za taki post dostałby warna)

Tak jak napisałem w pierwszym poście: "

Więc teraz ja się pytam gdzie odpowiedzialność admina? Schował głowę w piasek?

 

Czy to niekompetencja admina? Nie potrafi wrzucić demka? Przyznać się do błędu, a może złośliwości?

 

Zapraszam do dyskusji o bezkarności, niekompetencji i nieodpowiedzialności adminów na tym serwerze :)

Macie może inne przykłady innych adminów? Mile widziane :)"

 

BezrobotnY - mówisz o wszystkich adminach? Masz może coś odnośnie pana "człowiek_małpa_z_ochrony" ?

Ja go spotkać już nie mogę (a potrzebuje nowości jakiś z jego działań).

Jasna sprawa, że jak najdłużej gram na tym serwerze, a w dodatku trzymałem topkę tyle czasu to nie latam odpalony (bo co za inteligent by na czitach grał tyle godzin!?).

Zresztą zwykły gracz rozróżnia czy mam czity czy nie, w takim razie skąd ADMIN takie błędy popełnia?

Edytowane przez -_-
Nie pisz "wszyscy" bo skarga dotyczy danej osoby, na resztą nic nie masz więc każdy post bez dowodów oskarżających resztę administracji zostanie ukarany warnem. Tak przy okazji chciałbym powiedzieć że ty nie widzisz warnów innych uży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh no LOL jak to czytam:)

 

Ogolnie jestem spinaczem i sie wkurwiam jak widze niekompetencje ze strony admina na serwerze ale tez potrafie sie zachowac,szczerze piszac w tych czasach jest trudno o admina ktory naprawde poswieca sie temu co ma w regulaminie(CS to gra ktora KIEDYS byla grywalna) a admin sa rozdawani dlatego by utrzymywac finanosowo serwer dopiero na drugim planie jest dobro sieci,,,,,,,nie ma co sie oszukiwac bo to prawda jest-gram od 2007r wiec cos moge o tym napisac a przynajmniej mam pewne doswiadczenie i porownanie co do grania w dzisiejszych czasach.....Prawda jest taka ze bardzo duza ilosc adminow nie potrafi rozroznic skilla od haxa,cos tam sobie patrza na SPECT lub ESP na U@ ma SPAM wiec sa pod presja poczym leci bana a co sie z tym rowna PLACZ:)Dlatego kilka rozwinietych sieci podczas rekrutacji na admina poddaje petenta o te stanowisko testowi,polega on na tym ze sa podane 3 demka a jedno z nich jest odpalone(czyli WH,aim,itp)oczywiscie odpalone demko nie tak latwo rozpoznac bo trzeba miec DOSWIACZENIE!....ktos napisze pfffffffff ze to latwe ale?nie obrazajac tutejszej administracji 70% adminow obleje ten test.......Ja osobiscie bylem dlugo w UB-TEAM wiec wiem jak to jest.............ale tutaj bez doswiadczenia nic sie nie zmieni,gracz(dobry)ktory wstawi 3-6 razy ssy oposci ten serwer,dlatego ja na tym serwerze teraz za czesto juz nie gram,jak mam wstawiac co 2 dzien ssy to mnie boli i chyba tak mysli wiekszosc graczy.Gram Only Mixy z dobrymi graczami i to mi odpowiada:)

 

Co do admina placzekkkkkkk ,przeprosilem go za obelgi i rowniez zostalem przeproszony za jego pomylke,mysle ze to jedyny z adminow ktory ogarnia cos na tym serwerze.H@ chce jak najlepiej dla graczy i dla swojej sieci ale jak to sie mowi z "gowna miodu nie ukleisz"

 

 

Dziekuje!

 

 

Edytowane przez -_-
Ostatni raz informuję że na tym serwerze nie ma składek, więc nie wiem o co ci z tą składką na admina chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dlaczego?

Napisalem na poczatku, ze czekamy na demko z HLTV. Ostatnie domko bylo 26.01. wiec nie moglem dodac demka. Sam go nie nagralm, bo po co, skoro mamy na servie HLTV. Pod twoja prosba o UB, tez o tym informowalem, wiec wciaz nie wiem w czym tkwi problem.

 

PS. Chyba dzial pomyliles. To raczej Skarga ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj chodzi o fakt że HLTV nie było od 26.01 na serwerze i to dało się zauważyć patrząc na spect, antonio stara ci się przekazać że z tym demkiem zrobiłeś sobie jaja bo wiedziałeś że nie ma go na serwerze. (za to oczywiście zostały wyciągnięte konsekwencje w odpowiednim dziale)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dyskusja jak ktoś mi posty usuwa. Tamten post odnosił się do polaczka i -__- pewnie ten drugi (h@) usunął post bo wyjaśniłem mu, że nie przeczytał ze zrozumieniem a się szczypie. Zresztą on sam swój post też usunął. Ponawiam prośbę: czytajcie ze zrozumieniem, wolniej, nawet po 2 razy.

 

 

Polaczekkkkkkkkkkk gdzie ja Cię obraziłem??

 

Więc kiedy HLTV przestał działać i kiedy zaczął ponownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezrobotny zapomniales dodac ze masz steam 2K7 i jestes super gosc....  A co do kompetecji adminow, to kazdy sie uczy szczegolnie ja, ale i tak wszystkich czitow nie znajde chocbym gral 10 lat i nawet nie probuje. Najwazniejsze kolego to atmosfera gry. Ludzie po to glownie tu przechodza. gra sie dla przyjemnosci a nie dla chwaly... 

Serwer moze byc z ogranietymi admami, pro graczami ale jak nie ma z kim pogadac i z kim sie posmiac to po co grac? No chyba ze mam steam 2K7 :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności