Skocz do zawartości

Strefa Klanów


-=HeinekeN=-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pomyślałem, żeba na szym mogłaby powstać Strefa Klanów. Można zrobić Strefe klanów i ludzie którzy chcą klan niech się zwrócą do moderatora forum i on im może zrobić: Podania do Klanu , Info itd takie kto co będzie chciał

 

Można by było stworzyć kilka klanów byłoby tam kilku/kilkunastu członków i klany mogły by między sobą rozgrywać meczyki. Oczywiście cziterów ani tym podobnych osób nie chcemy :)

 

Pozdrawiam !

 

 

Edytuje:

W Strefie klanu można zrobić odnośnik np. .:ECSC:. (Ekipa Cs Classic)

Jak sie wejdzie w teb odnośnik można tam zrobić następujące odnośniki :

-Sprawy klanu

-Podania do Klanu(w tym wzór podania do klanu)

-Propozycje

-Wyzwij nas na pojedynek !

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mniej więcej jak mixy tylko że w których mieliby uczestniczyć i gracze i admini? I nie byłoby to 5 vs. 5 tylko wieksze ilości graczy? 

Gdyby znaleźli się gracze chętni i zobowiązani do stawiania się na takich sparingach to czemu nie, mogłoby to być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i dobre ale z drugiej strony nie każdy gracz będzi miał czas wtedy kiedy inni, a co za tym idzie zacznie się robić chaos i nic z tego nie wyjdzie...

 

Jest MIX na 6 lutego i tez już jest problem bo dwóch członków nie może, już jest trudno, a co będzie jak jakiś klan w pełni nie będzie zgrany w jednym dniu ?

 

Ja jestem na NIE 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na nie. Nie potrzebne wydaje mi się,ze mało graczy by grało takie mixy. Ale chociaz jakby się to jakoś rozkrecilo, kilka klanów itd to fajna zabawa by mogła być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności