Skocz do zawartości

Podanie Lato ~wOw~ [t]


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: FFA

2. Nick: Lato ~wOw~ [t]
3. Imię: Wojciech
4. Wiek: 19
5. Znajomość Amxx(0/10): 10/10
6. Mikrofon(Tak/Nie): tak
7. Czas spędzony na forum: 4d 4h 14m 22s
8. Opisać siebie: Mam na imię Wojciech. Pochodzę z woj. lubelskiego, dużo osób mnie już tutaj zna z przeszłosci. Myśle, że raczej z dobrej strony czasami z nie którymi tutaj osobami miałem małe sprzeczki. Godzin na serwerze dużo nie mam lecz to nadrobie. Powróciłem na csa, nie grałem w niego rok. Na siec powróciłem również jak widac i grywam na o to tym serwerze. Byłem już tu adminem, pewnie chcecie wiedziec dlaczego nim nie jestem. Otóż zrezygnowałem, ponieważ konczyłem karierę z csem. Chciałbym powrócic gdyż nie którzy tutaj co mnie znali wiedzą ile moge poświęcic czasu na serwer.
9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Chciałbym zostac adminem dlatego, że chcę pilnowac porządku.
10. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; robię screeny chyba, że aimik to demko robię lub z HLTV i banuje.
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Upomnienie, kick, ban.
 -Nadużywa Kultury na serwerze; Upomnienie, kick, ban.

11. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam

 

Pozdrowionka od letniego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Proszę ciekawie napisane podanie podoba mi się , widziałem ciebie na serwie ogarniasz z tego co widać jesteś dbasz o kulturę starasz się pokazać z dobrej strony to widać u takich osób jak ty.

Przyda się taka osoba ogarnięta jak ty tym bardziej że już od dawna tu jesteś i miałeś już takie prawa na serwerze chodź miałeś przerwę mam nadzieję że dasz radę jestem na Tak ;)

 

- Steam

- Kultura

- współpracuje z graczami 

- Online forum jak i Serwer 

- Tak że Wiek robi wrażenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie all racje to że był kiedy indziej nie świadczy że może dostać od ręki admina racja przepisy regulaminy są po to by je przestrzegać , więc niestety Lato WoW sory ale takie są regulaminy ale nabijesz i się pokażesz na serwie to na pewno dostaniesz szansę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Warny + opinia adminów. NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności