Skocz do zawartości

Podanie Vernon


Vernon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: BF2
2. Nick: Vernon
3. Imię: Patryk
4. Wiek: 20 rocznikowo
5. AMXX: 7/10 (kwestia 2 godzin nauki jezeli to za malo)
6. mikro mam ale mam jakis blad na kompie ze nie odczytuje mojego glosu wiec jak cos to tel lub skype (naprawie to w ciagu tygodnia)
7. Składka: od polowy lutego moge placic 
8. Czas na forum: 6h 5min
9. Opisać siebie: aktualnie chodze jeszcze do szkoly wiec mam bardzo duzo czasu na gre, jestem dostepny pod tel 24h, odpowiedzialny, ambitny oraz kulturalny

10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: gram tu bardzo czesto i chce pomoc w rozwoju serwa, dopilnowac aby panowal porzadek, uczciwosc, kultura oraz dobra zabawa, do tego mam na to bardzo duzo czasu i checi. jestem pewny ze nie zawiode zadnego czlonka oraz gracza BF2.
11. Co zrobisz gdy:
-ktos uzywa dopalaczy - demko>perm
-ktos naduzywa mikro - ostrzezenie, kick, ban 30...
-naduzywa kultury na serwerze - to samo co u gory
12. platforma cs - Non steam

ps - nie piszcie postow typu "jest juz za duzo adminow" bo gram czesto na serwerze i duzo razy musielismy sie meczyc z cheaterami bo nie bylo adma
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę sie wypowiadać jesli nie to sorki za zaśmiecanie ale musze cos dopisac. Z vernonem znamy sie z cs (4lata) jest to bardzo dobry gracz , dobrze ogarnia ta grę na wczesniejszym serwie prawie mial admina ale upadł serwer dodawał czesto demka z cziterami wiec z ich wykryciem nie bedzie mial problemu. Co do czasu poswieconego na gre--- ma dużo czasu i w wiekszej ilosci poswieca on na granie także jest on przeważnie codziennie i to do póżna. Komendy zna w takim stopniu jak napisal ale jest on bystry takze szybko sie nauczy reszty.  A i dodam ze jest to miły i cierpliwy gracz i nie da sie sprowokowac wyzwiskami skierowanymi w jego strone a to u adminów jest ważna cecha .  To tyle z mojej strony, nie bede sie wypowiadal czy powinien dostac czy nie adma to juz jest sprawa adminów i h@ 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wymagania spełniasz. Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności