Skocz do zawartości

[UB]Ban


Wsad

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :KorszeeeeniaK

Link do SSów :Nie dane

Wycinek z konsoli(bez IP)* :

Szczegóły bana page.png Nick KorszeeeeniaK SteamID STEAM_2:0:1328477338 SteamCommunity ID 76561200617220404 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana Czitowanie Wykonano 07.02.2014 - 17:57:58 Wygasa Nie określono Zbanowny przez Damian? Nl/PL Zbanowany na #2[TOP3 VIP][Only DD2/Inferno/Nuke] Cs-Classic.pl | pukawka.pl (de_dust2) Wszystkie wygasłe bany 0

Serwer :FF

Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php

 

a mam pytanie czemu Damian? Nl/PL Nie da Screenshoty jak byłem czysty prosze o ub lub wyjasnic sprawe . Pozdrawiam .... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 biegalo dzisiaj troche czitow w tym jeden ktory za kazdym razem podczas robienia ssow uciekal. Potem zaczalem banowac bez ssow, moze Tobie oberwalo sie rykoszetem. zaraz zobacze demko i napisze co i jak Wsad. W ciagu 5 minut zrobilem 5 prob ssow i 3 lub 2 bany za czity takze sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma jeszcze demka z tej mapy i nie moge jej obejrzec. Zakladam ze jestes uczciwy, a ja chcialem zbanowac to dziecko ktore wchodzilo po innym nickiem co chwile takze pewnie dostales odemnie nie slusznie tego bana. Takze prosze dzial UB-TEAM o odbanowanie Ciebie i zapraszam do gry :)

 

Weszles i polecialy odrazu banie dlatego tak zareagowalem sorry...a ja czekalem na tego czita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności