Skocz do zawartości

[B]ezrobotn[Y] spinacz


BezrobotnY

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym tu przeprosic administracje(obecną)wiem ze duzo spinalem w postach i tematach ale tak naprawde jestem doswiadczonym graczem a kultura moja osobista idzie na bakier,wiem tez ze duzo graczy jest nastawiona do mnie negatywnie lub nie lubi moich wypowiedzi/bo spinam.Nie bede sie tu tlumaczyc bo nie mam 7 lat czy 13 lat...gram  w cs-a bardzo dlugo co do innych i przezylem wiecej niz sobie myslicie:)ogolnie na serwerze wszystko mi odpowiadalo procz kilku adminow Sniper i KaeR/wyszlo jak wyszlo udowodnilem ze mam racje,ale nie o to chodzi.Moze i kultury na forum nie posiadam(bo nie chce)ale tak czy inaczej uwazam ze jest to jeden z lepszych serwerow na ktorych gralem w dotychczasowej batalii.Chcialbym tu i wobec przeprosic cala obecna admistracje,graczy za to co uczinilem zlego dla tego serwera i tego forum.Nie licze na jakiekolwiek wybaczenia lub kolezenstwo z waszej strony po prostu....

 

Przepraszam ezrobotn[Y]

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu lepiej, czy nie można było się od początku tak zachowywać(nie spinać,czasami ugryźć się w język) ? Za pewne teraz byłbyś jednym z lepszych adminów (na FFA) ale za zachowanie.......

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i od razu lepiej, czy nie można było się od początku tak zachowywać(nie spinać,czasami ugryźć się w język) ? Za pewne teraz byłbyś jednym z lepszych adminów (na FFA) ale za zachowanie.......

 

Pozdrawiam :)

dziekuje lecz pozostane zwyklym userem..........dajmy szanse sie mlodszym wykazac,oby to wyszlo na plus dal sieci jak i forum

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem przekonany, ale nie mnie to oceniać, czas pokażę. Dla Ciebie wielki plus ode mnie, od czegoś musiałeś zacząć i zacząłeś to dobrze . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności