Skocz do zawartości

Danielek


BzyQQ

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: BzyQQ


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Danielek

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: 10 luty 2014

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  caly serwer .. no i na HLTV i w logach mozna sprawdzic

6.Opis sytuacji: jest mapka de_rats ... i pelny serwer respy jak wiadomo sa za male co sprawia zee co runda 2-3 zawodnikow umiera .. ludzie prosili go o zmiane on nic nawet nie odpisal .. a kolejna sprawa jest taka ze na serwerze panuje haos ludzie rzucaja HE na respa ( lodowke ) i rzucaja kurwami na lewo i prawo .. to nie tak powinien funkcjinowac serwer i nie tak zachowywac powinien sie opiekun tego serwera .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na każdego będzie skarga bo admina straciłeś?

Bzyku jak wchodziłem na serwer to dopiero był chaos i nieład... Mapa pool day i 20 osób, więc zmieniłem...Co do przekleństw mam 'pewien zakres tolerancji' toleruje kurwy lecz nie toleruje chamstwa i prostoty (obrażanie,ubliżanie). Jak umieram to mam też inne zajęcia, dawanie UB lub po prostu inne jakieś prywatne sprawy i nie zawsze widzę to co co piszą gracz... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak koles obrazal wszystkich dookola ... od ciot kurw itp itd .. a to ze robie skargi to tylko i wylacznie zasluga H@ . skoro ja nic nie moge zrobic teraz to niech inni robia : )

Edytowane przez Danielek
pisze się skargi nie robi. No musisz się z tym pogodzić, że już nie będziesz robił NIC, uwierz że robię od Ciebie więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez w tedy grałem, latali odpaleńcy a danielek nic nie robił, bzyq jak mial adma to chociaż nie było cziterstwa. A teraz ? 3 adminów i nikt nie śmie wejść na specta tylko sobie fragi wbijają. Bzyq stracił admina bezsensownie i powinien go odzyskać bo jak tak dalej bedzie jak jest na serwerze to będzie masakra. Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez w tedy grałem, latali odpaleńcy a danielek nic nie robił, bzyq jak mial adma to chociaż nie było cziterstwa. A teraz ? 3 adminów i nikt nie śmie wejść na specta tylko sobie fragi wbijają. Bzyq stracił admina bezsensownie i powinien go odzyskać bo jak tak dalej bedzie jak jest na serwerze to będzie masakra. Dziękuje i pozdrawiam.

Zmowa kolegów z serwera ? 1 post ? przypadek, nie sondze -.- 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php spr sobie amxbans i zobacz, że dałem 3 bany za czitowanie w przeciągu mniej więcej 30min, może to nie za wiele ale gracze się nie skarżą,a informuje, że jeżeli mają problem to niech piszą na u@.

Skoro bzyku taki dobry admin i wgl to dlaczego go stracił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... na serwerze gra wiecej niz 2 graczy .. wiekszosc nic do mnie nie ma .. normalnie ze mna rozmawiaja i jak cos ode mnie chca zawsze reagowalem .. 1 niesluszny ban przez moja pomylke .. i czlowiek ktory sapie sie do kazdego do okola ...  to wlasnie sprawilo ze stracilem adma ... 

 

a to ze banowalem cziterow , wprowadzalem kulture na serwerze i mila atmosfere bez wulgaryzmow to juz sie nie liczylo .. 

 

ale ok nie bede robil NIC , jak to ujales poza kopaniem wam dupsk na serwerze . 

 

Pozdrawiam 

~close 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak dowodów.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności