Skocz do zawartości

Skarga Na Rybaka


DawciOo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: DawciOo


2.Nick admina/gracza który zawinił: Rybak

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 11.02 20:50

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Pakalay, Koperek, Roniasz, LubieWas i inni

6.Opis sytuacji: Niby h@ a w ogólnie nie zna regulaminu, banuje ludzi którzy rzucają pakę w  jedną osobę (nie ostatnią, tylko jedną) Przed wczoraj SonGoku strzelał z działka, wszyscy do niego piszą, a on mówi, że tego nie widział. Dzisiaj to samo, SonGoku strzela z działka, po 100 wysłanych mu widomości na u@ on pisze, kto mi to potwierdzi, połowa potwierdziła, a on dalej nie banuje, w końcu jak napisali na u@ mu chyba wszyscy to łaskawie go zbanował na 30min -,- Nie wiem, ale chyba zna się z SonGoku i traktuje go ulgowo. 

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie Rybak się sapałeś że ja mam obowiązek siedzieć na forum, a sam nawet nie przeczytałeś regulaminu z tego co słyszę.

Oby tak dalej rybak :)

 

 

@DOWN

 

Adwokat rybaka się odezwał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tego co widzę po logach w amxbans (oczywiście może czegoś brakuje) to dostały dwie osoby bana i potem podobno już takich sytuacji nie było. Bynajmniej po tym jak zaczęli pisać że za to nie daje się banów.

 

I do mnie Rybak się sapałeś że ja mam obowiązek siedzieć na forum, a sam nawet nie przeczytałeś regulaminu z tego co słyszę.

Oby tak dalej rybak :)

 

 

@DOWN

 

Adwokat rybaka się odezwał?

co do tego, to też nie za bardzo rozumiem bo z tego co wiem to zadałeś rybakowi pytanie "Skąd ma admin" i podobno miałeś wbić na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To piszesz skargę z demkiem,
Co do samej skargi pisałem z nim o tym na GG i na 100% mogę powiedzieć że tego typu bany się nie zdarzą, nie oszukujmy się bez dowodów nic nie zdziałamy, a jedyne do czego się przyczepiłem (do niego rzecz jasna) to te dwa bany z amxbans które dał za rzucanie bomby na jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej rozumiem, ale w tej skardze chodzi mi jedynie o to jak traktuje gracza SonGoku, moim i innych zdaniem traktuje go inaczej niż innych gracz (ulgowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

okej rozumiem, ale w tej skardze chodzi mi jedynie o to jak traktuje gracza SonGoku, moim i innych zdaniem traktuje go inaczej niż innych gracz (ulgowo)

jak ja i rybak nie znamy żadnego SonGoku, więc jak ma traktować go "lepiej"?

Zresztą oboje wiemy że wg was była jedna sytuacja w której rybak nie zbanował SonGoku za działko, co innego jakby to było co chwilę ale po waszej skardze właśnie to zauważyłem.

 

Co do skarg to trudno zrobić screen  i podać na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie powiem tylko tyle nie znam zadnego songoku ani nikogo innego grajacego na ZM " realnie " czy tez bardziej " wirtualnie " Jak piszesz zapodaj dowody udowodniajace twoje teze skierunkowane w moja osobe ;), a to ze czasem nie widze u@ to raczej kazdemu sie zdarza ;] jak macie zastrzezenia do kogokolwiek pracy napiszcie sami podanie i sprobojcie ogarniac serwer.

 

 

 

@down  

 

Cieszy mnie to bardzo, mowie cos o was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności