Skocz do zawartości

Prośba


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam prośbę dotyczącą rangi admina. Mianowicie chodzi o jej podział, uwierzcie, ciężko jest rozróżnić admina i napisać mu na PW w jakiejś sprawie.
Admin Counter Strike 1.6 na:

Admin [COD 350]
Admin [FFA]
Admin [DR]

Admin [Zoombie]
Admin [COD 45001]
Admin [COD 4001]
Admin [bF2]
Admin [CS:GO]


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A nie byłoby tego za dużo?
Teraz chyba jest czytelniej według mnie, nie ma podziału na serwer bo nie ma takiej potrzeby i chyba każdemu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co że zrobisz Admin Serwa CS:GO ? Zastanów się co piszesz.
W każdym bądź razie, jest to ułatwienie dla użytkowników tego forum do bezpośredniego kontaktowania się z adminem danego serwera, PODKREŚLAM UŁATWIENIE. A co mają kolorki do podziału ? -_-. Nikt nie składa podania na adma dla kolorku, a nawet jeżeli, to wylatuje natychmiastowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory są przypadkowe, chciałem pokazać jak to ma wyglądać, w ogóle NIE SKUPIAJCIE SIĘ NA KOLORACH tylko na samym pomyśle -_-, jeżeli nie będzie dodania rang, to zróbcie chociaż tą listę którą Daniel zaproponował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja tam kojarzę takiego typu podział na rangi ze spamem do admina lub pisaniem czy "Się nie sprzeda" dla innej sieci, dlatego z tego zrezygnowałem.

 

Niektórzy tutaj zareagowali jakby on chciał kogoś pobić, spokojnie.

 

Co do samych rang, to tak jak wspomniałem wcześniej, jestem bardziej zdania że lepiej zostawić podział na dany typ gry bo nie wiadomo co "niedługo" się pojawi a kolorów i samych bannerow do tych rang byłoby za mało.

 

 

Ranga CS:GO się przyda jak serwer zacznie w końcu porządnie "prosperować"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lLista adminów znajdowała by się na forum w danym serwerze w dziale "ogólne" Każdy admin byłby tam "zapisany" + kontakt do niego. Co wy na to? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł obrazu będzie lepiej a z podziałem rank trochę zamieszania by było bo na SB zrobił by się zamęt jak każdy by miał inny kolor a tak wchodzisz i juz jesteś przyzwyczajony kto jaki ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze ktoś na niebiesko, piszesz mu na SB żeby wpił na (dajmy na to FFA) a on pisze Ci po 5 minutach że ma adma na DR...  -_-.
Ale cóż lista też może być, łap lajka Wiho .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisałem o adminach. Jeżeli chcecie to możecie stworzyć tematy z kontaktem, ja nowych rang nie dodam bo kolorów zabraknie, a powielać ich nie będę bo trzeba dodatkowo grafikę stworzyć

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności