Skocz do zawartości

Wasze Propozycje x7


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze jest 47 map jeśli dla was to map za mało ( nawet przez caly dzień wszystkie te mapy nie da rady zagrać ) to ja nie wiem ile wy map checie :), mapcycle jest ustawione co 4 mapy i to maksymalna wartość tego pluginu, chyba że mam wam wogole usunac nominowanie map i narzucic granie  47 map po kolei może się skończy problem tych samych map

 

 

 

- Poprawilem klase mistrz kamuflazu ktora miala umiejetnosc widzenia niewidzialnych i niewidzialnosc 70/255 byla o wiele lepsza od pozostalych klas zwyklych dzieki jednemu adminiowi (bo reszcie widocznie bylo na reke) dowiedzialem sie o tym i to poprawilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest 47 map jeśli dla was to map za mało ( nawet przez caly dzień wszystkie te mapy nie da rady zagrać ) to ja nie wiem ile wy map checie :), mapcycle jest ustawione co 4 mapy i to maksymalna wartość tego pluginu, chyba że mam wam wogole usunac nominowanie map i narzucic granie  47 map po kolei może się skończy problem tych samych map

O to mi chodzi ustaw mapcycle niech po kolei lecą mapy, wywalic takie zbędne. Tak było by najlepiej i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie tylko ty jestes za usunieciem nominowania map wiec nie bede niczego usuwal poczekam na opinie innych.

Ja nie jestem za usunięciem nominowania map. Dałem propozycje żebyś mapcycle ustawił ( mapy same po kolei lecą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaprzeczasz sam sobie.... BO NOMINOWANIE MAP TO WLASNIE JEST MAPCYCLE PRZEZ KTORE GRACZE NOMINUJA 5 MAP A POZNIEJ WYBIERAJA JEDNA JAK USUNE NOMINOWANIE TO WTEDY NIE BEDZIE TEGO WYBORU TYLKO MAPY PO KOLEI, WIEC JESTES ZA USUNIECIEM NOMINOWANIA BO TAK TO DZIALA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Malutka liste soutrackow ktore mogly by byc puszczane bo rundzie.  Mam zamiar zrobic wiecej ale jak narazie nie mam na to czasu. Jesli komus spodoba sie ten pomysl i byc moze chce zebym zrobil mala wycinke z twojej ulubionej piosenki wyslij mi link na pw z youtube :)

http://hostuje.net/file.php?id=619006ade47581989c09495dfc894e93 -lepszy link

http://speedyshare.com/6x6Pn/cs-sound.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy spiderman nie bedzie, bo sa nowe klasy za nia pozatym moim zdaniem slabo pasowala do codmoda. Bo to nie komiks marvela. rs'y wykorzystam napewno dzieki za paczke, a ze szpiegiem coś zrobię wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na perki tylko dla klasy premium albo vipa ? 

Tzn. że jest jakiś dobry perk (nowy) ale może mieć go tylko vip lub premium. Np 1/4-5 z AK lub m4 albo AK+30 dmg, to są tyko przykłady perków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na perki tylko dla klasy premium albo vipa ? 

Tzn. że jest jakiś dobry perk (nowy) ale może mieć go tylko vip lub premium. Np 1/4-5 z AK lub m4 albo AK+30 dmg, to są tyko przykłady perków.

Plus tego może być taki, że więcej osób mogłoby się skusić na kupowanie vip, etc. Minusem mogą być same te perki, żeby nie były za mocne, bo później bd flame w grze, że ktoś nie dość, że gra Sprem to jeszcze ma perk ovp i "owni" wszystkich i tu koło się zamyka, bo ktoś może nie chce wydawać kasy, bo gra tylko wieczorami po pracy (pytanie czy są tu tacy :D). btw. ciekawe jak by było z wymianą tego perka? tak samo jak z tymi co nie da rady wymieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perki dostawało by się normalnie z tym, ze jak zwykły gracz zdobędzie ten perk to nie bedzie mu działał, bo tylko gracz z flaga vipa lub premum bedzie mógł go używać. No no może i bedzie to jakąś zachęta kupna vipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, takie coś to duża przesada zależy mi na wszystkich graczach także na tych co nie wydaje ani 1 złotówki na serwer nie chce nikomu zepsuć gry a to mogło by tylko zrobić tyle że gracz nie wydający żadnych pieniędzy nie ma wogóle szans żeby osiągnąć cokolwiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie perki nie maja sensu ... bo na chwile obecna wielu graczy juz narzeka na graczy grajacych klasami premium i Spremium ... wiec wyobraz sobie co bedzie gdy taki gracz dostanie jeden z takich perkow jak napisales ...

 

poza tym jakies 70 % graczy gra zwyklymi klasami wiec tymbardziej dodanie takich perkow jest bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zaproponowac zebys w klasie mini teleporter zrobil cos takiego zeby mogl uzywac teleportu dopiero po 10 sekundach od zrespienia sie ... poniewaz na malych mapach typu fy_pool_day czy fy_snow gracze teleportuja sie z respa na resp i zabijaja ... co moim zdaniem jest rownoznaczne ze strzelaniem/skanowaniem z respa na resp ... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie zrobie takiego czegos poprostu nie wiem jak, jesli cos wykminie to zrobie.

 

 

W dzisiejszym dniu problem "wylaczania" i wlaczania sie serwera powinien zostac wyeliminowany w 100% lagi także nie powinny byc juz tak duze. Jesli mialo by sie to nie udac to poinformuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja proponuję aby dodać komendę /respawn która by umożliwiała "zmartwychwstanie" po śmierci :)Jeżeli chodzi o plugin to mogę go szybko poszukać :)Tylko chcę wiedzieć czy to się przyjmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, takiego czegoś nie będzie to nie DM... jest perk umożliwiający losową szansę na ponowny respawn. To wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności