Jump to content

Skarga na Dawcio


HP0071

Recommended Posts

1.Twój Nick: Kot Killer Z M4A1 aRaB


2.Nick admina/gracza który zawinił: Dawcio

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 19.02.2014 około 17:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): był pełny serwer napewno sie jacyś znajda

6.Opis sytuacji: Gram i nagle ban perm ,,powód aktywny" napisałem na forum dostałem UB weszłem na serwer i po raz 2 dostałem bana .

Link to comment
Share on other sites

wszystko miało swój początek wczoraj, gracz z tym nickiem wszedł na serwer i pisał " chcę bana i tak zaraz wejdę, zaczął łamać regulamin" w amxmodmenu pokazywało, że jest zbanowany, dzisiaj rano było to samo. Może po prostu prawdziwy Kot Killer zarezerwował by swój nick.

Link to comment
Share on other sites

Admini. Wkurwia mnie to, ze kazdy admin sie broni, czy kur*a nie moze byc sprawiedliwy? Kazdy jest dla siebie neutralny, admin nie broni admina, jezeli w tyn przypadku admmin nie,sprawdza forum, kto pisal o ub itd. Ja zawsze sprawdzam przed daniem bana aktywnego forum, czy to jego ip czy podszywka. I jest cos takiego, jak addban ktory banuje nick gracza a nie banujecie caly czas na ip i sie dziwici ze wchodzi jak ma zmienne ip. No ludzie przestan admin bronic admina, i spraedzajcie admini amxban i prosby o ub, zanim dacie bana. Jezeli faktycznie gracz pisal prosbe o ub i go dostal to skarga sluszna bo admin nie sprawdza forum. A wy GRACZE CSC ZAKLADAJCIE HASLO NA NICKI, BO WTEDY SA TAKIE SYTUACJE JAKK TU I PODSZYWKI... Najlepiej wgrac na kazdy serwer komende: /haslo lub /konto i zaklada haslo...

Link to comment
Share on other sites

dobra tu sie przyznam nie sprawdziłem prośb o ub, ale ciekawe co Ty byś zrobił gdyby 2x wbiła Ci osoba która mówi, że możesz ją banować ile wlezie, a ona i tak wejdzie. Prawdziwego Kota przepraszam, ale postawcie się w mojej sytuacji. Nie da rady zrobić wymaganego hasła czy czegoś takiego?

Link to comment
Share on other sites

Ja bym postąpił tak samo. Jeżeli gracz łamie regulamin Musi zostać ukarany, Ja wchodząc na server patrzę pierw jacy graczę są, ponieważ znam już dużo ludzi co grają często i często te osoby łamią regulamin pod nie obecność admina, Przykład Wchodzę dziś na server Jest godzina jakoś koło 23:00 i widzę ten zeskanował, Jeden pisze na say "KURWA" bo go zarazili i inne takie tego typu sytuację. Więc Jeżeli wchodzi Gracz i piszę "Admin możesz mnie banować i tak zaraz wejdę" zaczyna łamać regulamin to automatycznie ban.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy