Skocz do zawartości

Skarga na P!wko


PaSzTeT

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: PaSzTeT

2.Nick admina/gracza który zawinił: P!wko

3.Admin/Gracz :P!wko

4.Data i godzina: ok. 19:55

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://zapodaj.net/56aadf9e4a61f.bmp.html

6.Opis sytuacji:Jeden gracz go zabił i musiał się wyrzyć, gdy mu zwróciłem uwagę, żę złoże na niego skargę to mi odpowiedział: "heh powodzenia". I proponowałbym mu wytłumaczyć, że gdy podejrzewa się kogoś o WH, Aima czy coś podobnego żeby zrobił SS/demko a nie, że banuje na żywota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, według mnie nie sprawuje się na tej posadzie. Ciągle spamuje na @@/@ gdy mu napisze żeby nie spamował on to olewa i jak by jeszcze na złość robił. Rozumiem gdyby 1 napisał cele ale on 5 razy na raz pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sory że przeklnołem ale mi nerwy pusciłyA Z BANY NIKT MOJE NIE PODWAŻA Z GRACZY KAŻDY MÓWI ŻE SŁUSZNIE DAŁEM I TEŻ TAK MYŚLEA Z SAPMEM ZARAZ WYJAŚNIĘ GDY WCHODZE NP NA SERV I LUDZIE NIE WYKONUJĄ CELE TO KLIKAM ZBINDOWANY KLAWISZ NA CELE KLIKAM RAZ 2 3 4 U UMIE SIĘ NIE POJAWIA I GDY KLIKNE Z 5 6TO DOPIERO MI SIE POJAWIA CELE MAPY PAKA HOSTY WIĘC SORY NIE MOJA WINAnA CZITACH NIE GRAŁEM !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o P!wko widzisz nie grałeś na czitach a jesteś o to podejrzewany, ja wtedy także nie grałem na czitach a bana z twojej strony dostałem i to bez SS. I jeszcze jedno, gdy chcesz od jakiegoś gracza item nie musisz o tym spamic na Admin sayu do tego służy zwykły say.P.S. P!wko pisze się: huye przez CH :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem wtedy co mowil Pasztet ze pojdzie skarga, po dluzszej rozmowie, z tego co pamietam to Pasztet zle sie zachowal i przekla na sayu ;) A po 2, nie kazdy ma takie stalowe nerwy, kazdemu sie moze zdazyc ;) Aaaa i co do tego ze probowales mu wytlumaczyc, to hmm... Raczej nie wytlumaczyc, tylko zeby go bardziej zdenerwować i miec wieksze dowody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem wtedy co mowil Pasztet ze pojdzie skarga, po dluzszej rozmowie, z tego co pamietam to Pasztet zle sie zachowal i przekla na sayu ;) A po 2, nie kazdy ma takie stalowe nerwy, kazdemu sie moze zdazyc ;) Aaaa i co do tego ze probowales mu wytlumaczyc, to hmm... Raczej nie wytlumaczyc, tylko zeby go bardziej zdenerwować i miec wieksze dowody :)

Bardziej go zdeerwować mowisz? hmm.. Zwróciłem mu uwagę i to jest denerwowanie?Zgadzam się nie każdy ma mocne nerwy ale nie do przesady...P.S. Niby co takiego powiedziałem, że uważasz, że przeklnąłem?I wg mnie ty to P!wko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra sory że przeklnołem ale mi nerwy pusciły

Ty nie przeklnąłeś, tylko obraziłeś innych graczy i to nie od noobów czy czegoś takiego.

A Z BANY NIKT MOJE NIE PODWAŻA Z GRACZY KAŻDY MÓWI ŻE SŁUSZNIE DAŁEM I TEŻ TAK MYŚLE

Nie słuchaj za bardzo innych graczy, bo większość zbanowała, by wszystkich którzy są od nich lepsi.A za takie słownictwo powinna być jakaś kara, ale trzeba poczekać na decyzję H@.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś banuje pół serwera bo dostaje po dupie albo gracze mu piszą on ma WH... Debil zamiast pierw zrobić SS od razu na żywota daje Perma, pytam się czemu nie zrobił SS to odpowiada: "bo mu celownik lata", czego akurat ja nie zauwazylem.Mialem noz 1/1 i jakis teleport teleportowalem sie akurat przed nim i go zabilem i wyjechał z tekstem, że mnie zbanuje zaraz za WH., Ja sie zaczalem smiac, że jak WH z nozem i teleportem to nic nie odpowiedzial... Wiem, że brak dowodów ale za dużo miałbym do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Widziałem pierwszą skargę,więc coś kręcisz albo te osoby MIAŁY wh/aimy.Pierwsze ostrzeżenie dla admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności