Skocz do zawartości

Skarga


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : James0v.

Data Zdarzenia : 19.02.13 

Osoba/y na które chcesz złożyć skargę : WihoGFX

Opis Sytuacji : Regulamin Forum - "2. Moderator ma obowiązek zachowania kultury słowa nie zależnie od zdarzenia." - Po coś ten punkt w regulaminie jest prawda ? Jeżeli masz napisać że jestem na to uczulony bądź wrażliwy, to najlepiej od razu stąd wyjdź, nie chce mi się patrzeć na takie coś bo chłopak nie ma pewnie żadnych warnów za to, a to nie jest pierwszy raz. Jeżeli napisałby to, załóżmy ten Antonio albo Bezrobotny, nasza 2 spinaczy, dostaliby warna w trybie natychmiastowym. Jest to trochę dla mnie dziwna sytuacja, bo zawszę gdy wchodzę na forum widzę: "ku*wa", "ja pie*dole" "deb*l" itd... z autorem: WihoGFX

Dowód : Dowod.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw tego ssa, chyba wiem o co Ci chodzi.

 

o to ?! 

 

http://screenshooter.net/1499662/itgvukp

 

SB TO JEST WIZYTÓWKA FORUM, niby można przeklinać itd ale takie rzeczy żeby pisał moderator? To wejdzie ktoś z zewnątrz zobaczy takie coś to zaraz wyjdzie..Bez jaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynujące... Jamesov widzę że lubisz zmyślać. Ja na SB nigdy czegoś takiego nie pisałem, haha szczerze mam to w dupie co piszesz.... Nie ogar i tyle. Danielek dał jedynego screena który to potwierdza a u ciebie nic nie widzę. Ja warna mogę dostać sam sobie go mogę dać. Jeżeli wam coś nie pasuje to już nie mój problem. Jak widać kolega Jams0w łapie prawie spine do każdego no ale cóż na to poradzę. Róbcie jak chcecie. A ja k pisałem to pier**** żeby nie było a debil to chyba nie jest aż tak wulgarne słowo. No przynajmniej dla mnie. tyle ode mnie pzdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprld  wiho i daniel to koledzy z forum in to bylo dla jaj napisane oni lubia sobie tak slodzic wiec obraza to to nie byla a smiec jako slowo samo w sobie nie jest obraza <3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jprld  wiho i daniel to koledzy z forum in to bylo dla jaj napisane oni lubia sobie tak slodzic wiec obraza to to nie byla a smiec jako slowo samo w sobie nie jest obraza <3

Może i są kolegami tylko, że regulamin obowiązuje wszystkich prawda?

A skoro lubią się wyzywać od śmieci to niech to może robią na gg, a nie na SB.

SB chyba nie jest do wyzywania. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może i bylo wulgarnie i na SB ale tak jak mowi WilkuZmC to koledzy a to forma takiej zabawy. Jak dla mnie to skarga bez sensu pozatym nie powiecie mi, ze wam nigdy sie nie napisalo czegos wulgarnego na SB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może i bylo wulgarnie i na SB ale tak jak mowi WilkuZmC to koledzy a to forma takiej zabawy. Jak dla mnie to skarga bez sensu pozatym nie powiecie mi, ze wam nigdy sie nie napisalo czegos wulgarnego na SB?

Może i tak, ale moderator chyba powinien mieć jakieś granice, nie mówię, że użytkownik nie, ale moderatorowi chyba tak nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zacznijmy od regulaminu, który przytoczę, bo większość to go chyba nie czytała, a polemizowałbym, że moderatorzy go czytali...

 

* 2. Moderator ma obowiązek zachowania kultury słowa nie zależnie od zdarzenia.

 

a tutaj regulamin ShouBox'a

 

* 1. ShoutBox jest wizytówką forum, dlatego obowiązują na nim wszelkie zasady kultury i pisowni podobnie jak na całym forum.

* 3. Zakaz wyzywania innych osób.

* 6. Administracja forum (administratorzy i moderatorzy) ma prawo ukarać użytkownika ostrzeżeniem za łamanie postanowień dotyczących ShoutBox'a

 

więc skończcie głupio gadać, że na ShoutBox można robić co się chce, bo "to tylko wizytówka forum" -chyba wyraźnie pisze w podpunkcie pierwszym, regulamin ShoutBox jest tylko uzupełnieniem głownego regulaminu forum, gdzie chyba także nie wolno obrażać bądź odnosić się z wielką nonszalancją.

Skarga słuszna, Pan Wiho nie stosuję się do regulaminu, który został zaakceptowany przez -_- -tym samym każdy zarejestrowany użytkownik, nie ważne, czy to moderator, admin czy BÓG WIE KTO, regulaminu przestrzegać musi.

Ja także często widzę nadużywanie ww. podpunktów, przez Adminów, Moderatorów itd.

Wyznaję zasade, że jak Przełożony da zbyt dużo swobody swojemu pracownikowi -ten to będzie wykorzystywał z dumą.

I Pan Wiho widać, ma to najwyraźniej w swiecie tam gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwe, jest skarga -wypowiada się w niej z wielkim brakiem ogłady, zamiast korygować swoją sytuacje, to ją pogarsza -bezczelne, komuś zbyt mocno piórka urosły i przydałoby się je przykrócić.

Zbyt szybko dostałeś jak dla mnie te wszystkie stanowiska :)

ode mnie tyle, mam nadzieje, że konsekwencje będą wyciągane z takich zachowań, a nie olewane jak dotychczas, dziękuję -dobranoc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega siusiak ma rację zabierzcie moda. zamknijcie skargę i tyle :D

Tutaj nie o to chodzi, tylko poczułeś chyba trochę 'władzy' i zaczęło odbijać.

 

Zbyt szybko dostałeś jak dla mnie te wszystkie stanowiska :)

Też tak uważam, co tydzień nowe podanie.. 

Mod i tak Karol dał Ci pod warunkiem, którego nie spełniałeś i mnie to zdziwiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności