Skocz do zawartości

FY POOL DAY!


Kostek#1

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym aby reszta graczy serwera ffa+bf2 wypowiedziała się na ten temat.

Mianowicie proponuję usunąć ów mapę z serwera bo gdy administracji na serwerze nie ma to co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie kurwy lecą na lewo i prawo bicie z respa,praktycznie każdy używa he. Zamiast tej mapy można wgrać jakąś indie by można było swobodnie wbić odznakę lub jakiegoś aim crazyjumpa.JESZCZE RAZ PROSZĘ O WYPOWIADANIE SIĘ NA TEN TEMAT.wiem że ten temat powinien się znajdywać w propozycjach lecz jak dla mnie jest to na sprawa na odrębny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie trzeba jej usuwac całkowicie... nieługo będzie więcej adminów to bedzie luz... a jak jest malo osob wieczorem lub rano to nie ma na czym grac, nie ma za duz małych mapek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu..a  co na wiocha nie ma zamieszania jak jest 20 osób? Albo pokasujcie wszystkie małe albo nie wiem.. To jest brak adminów a nie wina mapy. Zobacz ze ta mapka jest również na codach gdzie jest 28 slotów i nikt nie mówi zeby usunaąc...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram słowa Blaza to wina malej ilosci adminów nie mapy tak jak mowicie rano albo w nocy gra malo osob i wlasnie te mapy sa po to stworzone. Za niedługo bedzie juz wiecej adminów takze problem zniknie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapka spoko , wystarczy żeby ktoś ogarniał serv i będzie pięknie , te mapki to dobra szansa aby wbić profki odznaki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna zostać , zresztą tą mapę wybierają gracze   :)  a to że tam jest syf to wiadomo nie od dzisiaj xD wszystkiego też admini nie upilnują , ale kto zna zasady na tej mapie to się powinien dostosować :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas96btm

Moim zdanie mapa dobra.. muszą być małe mapki bo z rana ludzi gra mało ! :D dobrze się na niej wbija odznaki. A to że mapka się nie podoba kilku gracza to od razu nie trzeba jej usuwać.. Jeżeli danemu graczu nie podoba się mapka to nikt nie karze mu przecież grac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa narazie zostaje, nie widze w tym problemu że co jakiś czas jakaś mała mapa jest grana. Tymbardziej że nie zawsze jest 20/20 osób jak gra 5 osób o 7 rano to chyba nie będą się szukać po takim de_dust2

 

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności